...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Uzun Ticaret;Sizi Otomobillendiriyor”

TRABZON;Vakfıkebir Yalıköy Balık Cafe Restaurantta  Trabzon  Basını ve Büyükliman Basın emekçisiyle buluşan Uzun Ticaret burada Basın emekçileriyle sabah kahvaltısında bir araya gelerek yaptıkları kampanya hakkında bilgilendirmede bulundu akabinde de programa katılan Basın Mensuplarıyla toplu bir fotograf karesinde buluşuldu.

Trabzon’da 26 yıldan bu yana Vakfıkebir ve çevre ilçelerin başta beyaz eşya olmak üzere, elektrikli ev aletleri ve züccaciye ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesiyle karşılayan Uzun Ticaret şimdi de e-ticaret yoluyla veya mağazalarından kendilerinden alışveriş yapan müşterileri arasında yapacağı çekilişle araba sahibi yapacak

26 yıldan beri, Vakfıkebir ve çevre ilçelerin başta beyaz eşya olmak üzere, elektrikli ev aletleri ve züccaciye ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesiyle karşılayan Uzun Ticaret Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uzun toplamda 61 hediyenin verileceği kampanya ile ilgili Vakfıkebir’de basın toplantısı düzenledi.

Konuyla ilgili bilgi veren Uzun Ticaret Şirket Yöneticisi Ahmet Uzun, dayanıklı tüketim ve telekomünikasyon sektörlerine yıllardır yapmış olduğu yatırımlarla bölgede lider konumda olduklarını kaydetti. Uzun “ ‘Türkiye’ye Açılan Kapı’ sloganıyla ‘www.uzunpazarlama.com’ e-ticaret sitesiyle bölgemize katma değer kazandırmak için yeni bir projeye imza atıyoruz. Bu projeyle birlikte Türkiye’nin her noktasına hizmet götürebilmeyi amaçlıyoruz. Yaptığımız kargo anlaşmalarıyla da ücretsiz, güvenli ve hızlı hizmetimizle ürünlerimizi sorunsuz şekilde adrese teslim ediyoruz. Gururla yerli diyerek, son yıllarda ülkemizde zorluklarla mücadele eden Mehmetçiğimize destek olmak için, mağazalarımızdan ve e-ticaret sitemizden her Vestel Yerli Cep Telefonu satışından, ‘Müşterimiz Adına Mehmetçik Vakfı’na bağış yapmayı taahhüt ediyoruz. Dileyen müşterilerimizin bu bağışlarını, sosyal medya üzerinde paylaşacağız” dedi.

Çekilişle 61 hediye

‘’Uzun Sizi Araç Sahibi Yapıyor’’ sloganıyla da müşterilerine çekilişle 2018 model Toyota Corolla model otomobil başta olmak üzere beyaz eşya, cep telefonu, küçük ev aletleri ve tablet gibi çeşitli hediyeler vereceklerini belirten Ahmet Uzun, “Toplamda 61 hediye vereceğiz. Mart ayı sonundan Eylül ayının 15’in kadar sürecek kampanyaya katılmak için Akçaabat, Çarşıbaşı, Tonya ve Vakfıkebir Vestel mağazalarımız yanı sıra Vakfıkebir Türk Telekom mağazamızdan 750 TL’lik alışveriş yapılması yeterli. Kampanya bitiş tarihinde yapılacak olan çekilişle hediyelerimiz sahipleriyle buluşacak. Tüm müşterilerimize şimdiden iyi şanslar diliyorum” ifadelerini kullandı.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Uzun Ticaret;Sizi Otomobillendiriyor”http://salpazari61.com/?p=25994&preview=true

Bu Haber 1.668 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa