”Şalpazarı Belediyesi Kurban Keserek Araç Parkına Törenle Bir Araç Daha Kattı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı Belediyesi Kurban Keserek Araç Parkına Törenle Bir Araç Daha Kattı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı Belediye Başkanı Sayın Refik Kurukız 30 Mart 2014 Mahalli İdareler       seçimlerinde Şalpazarı Belediye Başkanı seçilmesin ardından bu gün itibariyle  27 Mart 2018  gün itibariyle Şalpazarı Belediyesindeki 4 yıllık zaman diliminde her geçen gün Belediyenin kasasından tek kuruş çıkmadan araç parkını güçlendirmeyi başardı. ”Şalpazarı Belediyesi Kurban Keserek Araç Parkına Törenle Bir Araç Daha Kattı”

 

Şalpazarı Belediye başkanı Refik Kurukız  Şalpazarı Belediyesi’ne kendi döneminde belediye bütçesinden kuruş para harcamadan kazandırmış olduğu 13 tonluk yeni çöp kamyonunu ve diğer araçların tanıtımını yaptı.

              Kurukız; “İşini en iyi yapan ülkesine en çok sevendir” diye Atatürk’ün Sözünü Hatırlattı

    Bugün burada Şalpazarı Belediyemize belediye bütçemizden kuruş para harcamadan devlet büyüklerimizden ve çeşitli belediyelerimizden belediyemize kazandırdığımız araçların tanıtımını yapmak için bulunuyoruz. Bu vesile ile rahmetli Atatürk’ün bir sözü var “İşini en iyi yapan ülkesine en çok sevendir” Bu anlamda ilçemizin kaynakları bütçesi belli. Biz göreve geldiğimiz dönem içerisinde şunu söylemiştik.

Araca gerece para vermeden belediyemize araçlar kazandıracağız dedik. Bu anlamda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye, Başbakanımız Binali Yıldırım’a İçişleri bakanımız Süleyman Soylu’ya, Trabzon milletvekillerimiz başta Salih Cora ve Muhammet Balta olmak üzere tüm milletvekillerimize, Türkiye Belediyeler Birliği genel sekreteri İbrahim Azak’a teşekkür ediyorum. Ayrıca Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’ye  belediyemize kazandırmış olduğu Greyder için, medarı iftarımız şehzadeler şehri Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen’e belediyemize kazandırmış olduğu bir tane kamyon ve cenaze aracı için, Sancaktepe Belediye başkanımız İsmail Erdem ve Başkan yardımcımız Rıfkı Bektaş’a belediyemize kazandırmış olduğu 1 adet Doblo marka araç için, Türkiye Belediyeler Birliği’nden hibe yoluyla Almış olduğumuz 1 adet kamyon ve 1 adet kazıcı yükleyici için Türkiye Belediyeler Birliğimize teşekkür ediyorum. Ayrıca Tuzla Belediye Başkan yardımcımız Ahmet Çabuk’a belediyemize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Son olarak da bugün belediyemize kazandırmış olduğumuz 13 tonluk yeni çöp kamyonu için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ve bu aracın alınmasında bize yardımcı olan Milletvekilimiz Muhammet Balta’ya Teşekkür ediyorum. İnşallah kısa bir zamanda belediyemize 1 adet de kepçe kazandıracağız.

 

    Sevgili büyüklerim devletimizin imkanları geniş. Bizler 15 Temmuz sonrasını gördük, Fırat Kalkanı’nda Afrin’de Zeytindalı operasyonunda devletimizin kudretini gücünü gördük. Bu anlamda Rabbim devletimizi yönetenlere güç kuvvet versin. İyi ki bu coğrafyada doğduk iyi ki ay yıldızlı bayrağımızın altında bu devletin vatandaşıyız. Bu vesileyle ilçemize birçok aracı kazandırmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Şunları söylemek istiyorum Şalpazarı hizmet sizlere hizmet boynumuzun borcudur. Zaten Peygamber efendimiz de söylüyor “Halka hizmet hakka ibadettir” o anlamda da sizlere hizmet yapmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz dedi.

 

 Düzenlenen törene Şalpazarı ilçe kaymakamı Murat Beşikçi, Belediye başkan yardımcıları Faruk Beldüz ve Hasan Karabayır, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, kurum amirleri STK’lar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Düzenlenen tören sonrasında dua edilerek kurban kesildi. Kesilen kurban Sütpınar Kuran Kursuna gönderildi.

 

Bu video 1.990 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa