”BİM  ; Trabzon’da 128. Mağazasını Şalpazarı’na Açtı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”BİM  ; Trabzon’da 128. Mağazasını Şalpazarı’na Açtı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

BİM  ; Trabzon’da 128. Mağazasını Şalpazarı’na Açtı.Trabzon Şalpazarı İlçesinde büyük market sayısı dört oldu. Bu gün sabah  saatlerinde Dereköy mahallesi İmam Hatip Lisesi altında bulunan iş yerinde Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız2ın kısa bir konuşması, ardından Başkan yardımcısı Faruk Beldüz’ün açılışış bereket duasın ardından Başkan Kurukız ve İlçe Emniyet Amiri Sezer Turan tarafından açılış kurdelesi kesilmesiyle resmi açılış gerçekleşti.

Şalpazarı BİM açılışı sonrasında adeta bir izdihama neden olacak şekilde raflar kısa sürede tükenmesiyle depodan yerlerine yerleştirilmeye çalışıldı. Kasa kuyrukları uzadı. Kısacası halk yine son sözü söyledi İlçed yeni açılan iş yerine akın ettiler.

Başkan Kurukız Ben Büyük Marketlere Karşıyım

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız  konuşmasına biliyorsunuz dün Afrin’dengelen acı haber yüreğimiz yaktı.8 Şehidimiz var, 13 tanede yaralımız var, bağrımız yanıyor.Milletimizin başı sağ olsun diliyorum.Mekanları cennet olsun, Ailelerine baş sağlığı diliyoruz.Milletimiz vakır duruşuyla tüm mazlum Devletlerinde beklentisi olan Türk Ordusu’nun Zaferle Afrin’den çıkacağına inanıyoruz.

Allah gazalarını mübarek etsin diyoruz.Şalpazarı’mızda yeni bir iş yeri açılıyor. Ben bir Belediye Başkanı olarak büyük marketlerin açılmasına karşıyım  burada İlçe bakkallarımız var bu anlamda onların sıkıntıları bulunuyor.Belediye olarak bir marketin girip, diğerinin girmemesi durumuna karşı değiliz.Bu marketlerin Türkiye çapında  market olmaları Ulısal sermaye olmaları bu hizmetlerin gelmesinde bir kriterdir.

Bu marketlerin gelmesi ile daha rekabetçi  daha ucuz, daha temiz, güzel, ve kaliteli malın satılmasına vesile olacaktır. İlçemize gelen BİM Şirketler Grubu inşallah hayırlara vesile olacaktır.Vatanımıza Milletimize hayırlı olsun diyerek sözlerini tamamladı.

BİM Şirketler Grubu tarafından Şalpazarı’nda Trabzon’un 128. Marketi açılışına Genel Müdür Hasan Galip Bahçekapılı, Mağaza Geliştirme Müdürü Fahri Aslan, Pazarlama Müdürü Erkan Kızılkaya katıldılar. Şalpazarı BİM’de toplam 5 personelle hizmet veriyor bu personellerin 4 tanesi İlçe merkezinden.

Bu video 1.805 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa