”Trabzon;Şalpazarı Şehit ve Gazileri”Kitabı Okurlarıyla Buluştu” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Trabzon;Şalpazarı Şehit ve Gazileri”Kitabı Okurlarıyla Buluştu”

TRABZON; Beşikdüzü’lü olan aslen , İstanbul’da Ağasar Dergisi’nin fotoğraflarını çeken Araştırmacı Yazar ve Fotoğrafçı Turan Uzun, Şalpazarı İlçesi’nin Şehit ve Gazilerini araştırarak, “Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri” adlı kitapta topladı.

 Şalpazarı Şehit ve Gazileri”Kitabı Okurlarıyla buluşmasının ilk imza gününde kısa bir konuşma yaptı Yazar Uzun.Türkiye’de bir İlçe halkına bir ilki yaşatmanın gururu ve heyecanını yaşadığını söyleyen Turan Uzun, “Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri kitabını bu coğrafya insanının vatan sevgisinin dışa yansıması olarak milletimize sunuyorum” dedi.

 

Araştırmacı – Yazar ve Fotoğrafçı Turan Uzun‘un eşsiz eserinin baskısı tamamlanmasının ardından İstanbul’da bulunan Şalpazarı Fidanbaşı Derneğinde 7 yıllık bir araştırma sonucunda okurlarıyla buluşan Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri kitabı ilk imza günü yoğun bir katılımla gerçekleşti.

 

Bu eşsiz eserin basılmasında büyük emeği olan İstanbul Tuzla Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Çabuk başta olmak üzere Şalpazarı İlçe basını ve katkılarını benden eksik etmeyen değerli arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.

 

Ben Şalpazarı’lıyım diyen her bireyin evinin bir köşesinde bulundurmaları gereken  bu eşsiz esere sahip olmak için yukarıda haber başlığını arama motoru  ”GOOGLE” de yazarak internet üzerinden de siparişinizi yapabilirsiniz.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Trabzon;Şalpazarı Şehit ve Gazileri”Kitabı Okurlarıyla Buluştu”http://salpazari61.com/?p=25758&preview=true

Bu Haber 1.896 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa