”Mehmet Kalyon Ağaçlı Mahallesinde Ebediyete Uğurlandı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Mehmet Kalyon Ağaçlı Mahallesinde Ebediyete Uğurlandı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Beşikdüzü Ağaçlı mahallesi sakini 5 çocuk Babası 83 yaşındaki Mehmet Kalyon bir süreden beri sağlık sorunlarından rahatsızlanması dolayısıyla Kocaeli’nde bulunan çocuklarının yanında ikamet ediyordu. Şalpazarı İlçemize bağlı Akçiriş mahallesi sakinlerinden eski ”Koz Uzayan Helva Yapımcısı Hasan Şahin’in eniştesi ve Emekli Öğretmenlerden Salim, Mustafa, ve Sabri Şahin’in Ablasının eşi Mehmet Kalyon ebediyete uğurlandı.

Merhum  rahatsızlanması sonucu kaldırıldığı hastanede dün sabah vefat etmesin ardından Ailesi tarafından Baba ocağı Beşikdüzü’ne getirildi.Dün sabah 07.00 uçağıyla Trabzon’a getirilen merhum Mehmet Kalyon Beşikdüzü Ağaçlı mahallesi yol üzerindeki evine getirildi ve burada çocukları ve yakınları taziyeleri kabul etti.

Merhum Mehmet Kalyon bu gün Beşikdüzü eski camide öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazın ardından  ikamet ettiği Ağaçlı mahallesi yumru eteklerindeki Aile kabristanlığında  ebediyete uğurlandı.

Merhumun Duaları Kabul Oldu

Merhumun cenaze merasimi İlçe merkezinde kalabalık bir Cemaat topluluğu ile kılınmasın ardından ikamet ettiği yerde bulunanlara ikinci defa cenaze namazı kılındı.

Cenaze merasimine  katılanlar Mehmet Amca her zaman bizlere dost sohbetlerinde benim cenaze merasime katılanların iyi bir hava şartlarında olacağına inanıyorum ve yüce Alah’ıma bunun için dualar yapıyorum dediğini belirtilr ve bu kış mevsimin en şiddetli bir döneminde çocukları ve yakınları da duaları kabul oldu be Cemaati rahatsız olmadı uzaktan ve yakından bu acılı günümüzde bizlerin yanında olan dostlarımıza teşekkür ederiz diyen çocukları aynı zamanda hayırlısıyla evlerinize ulaşmak nasip olsun dediler.

Merhum Mehmet Kalyon  1935 doğumlu 83 yaşında evli 5 erkek çocuk Babasıdır.

ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com  Ekibi olarak merhuma Allah’tan Rahmet yakınlarına da sabırlar dileriz.

 

 

Bu video 3.453 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa