...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Radyo Ağasar Yayında”

Çok değerli ŞALPAZARI SES.SİZİSESİNİZ.www.salpazari61.com. okuyucularımız Şalpazarı’nın güncel haber sitesi sizlerden aldığı güçle her gün büyümeye ve bu büyümenin yanı sırada sizlere yenilikler sunmaya devam ediyor.

İYAD; Derneği tarafından kalite hizmet ve güvenirlik haber yayınları belgesi, düzenli internet yayını yapmada öncü iso kalite belgesi ve seviyeli ve RTÜK Kurallarına uygun  sosyal sayfa yayın yapmada ilkelerinden ödün vermeden doğru tarafsız ve okuyucularına eğitici bilgiler aktaran  ŞALPAZARI SES.SİZİSESİNİZ.www.salpazari61.com. logomuzun üzerinde bulunan play tuşuna basıldığında sayfamızdaki haberi okurken canınız sıkılmasın diye yöremizin ezgileri ve daha sürpriz parçalarla sizlerin beğenisi haline gelecek ‘‘Radyo Ağasar” yayına başlamıştır.

 

 

ŞALPAZARI SES.SİZİSESİNİZ.www.salpazari61.com. Gazetemiz okuyucularına her zaman öncü olamaya devam ediyor seçkin köşe yazarlarımızn yanı rıra ekranın sağ tarafında bulunan TRT SPOR butonuna bastığınızda TRT1’i takip ederek Yurttan ve Dünyadan bütün güncel ve spor  olayları takip edebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Çok değerli ŞALPAZARI SES.SİZİSESİNİZ.www.salpazari61.com. okuyucularımız Şalpazarı’nın güncel haber sitesi sizlerden aldığı güçle her gün büyümeye ve bu büyümenin yanı sırada sizlere yenilikler sunmaya devam ediyor. İYAD; Derneği tarafından kalite hizmet ve güvenirlik haber yayınları belgesi, düzenli internet yayını yapmada öncü iso kalite belgesi ve seviyeli ve RTÜK Kurallarına uygun  sosyal sayfa yayın yapmada ilkelerinden ödün […]

Bu Haber 2.901 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa