...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’nda Kara Cuma”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı İlçemizde adeta kara bir gün misali İlçemize bağlı Çarlaklı, Çamkiriş ve Geyikli mahalle sakinleri tedavi gördükleri hastanede vefat ettiler ve Şalpazarı İlçesine Bağlı mahallerde Cuma namazına müteakip kılınan Cumanın ardından cenaze namazıyla ikamet ettikleri mahallerde ebediyete uğurlandılar.

Şalpazarı ses.Sizin Sesiniz  ekip arkadaşlarımızla bu üç cenazenin de beraber siz değerli okuyucularımız adına takip ederek cenazelerden video ve fotoları derledik.Foto v Haberler İçin Şuayip Türkoğlu & Osman Karagöz’e teşekkürler

Şalpazarı İlçemizde Foto Şip Şak olarak bilinen üç ayaklı bir objektifin arkasından çekilerek çıkartılan Fotoğrafları çeken Şalpazarı İlçemize bağlı Çarlaklı mahallesi sakini Kamil Çalık’ın eşi Emine Çalık tedavi gördüğü Trabzon Fatih Devlet Hastanesinde Çarşamba günü saat 16.20 sularında hayatını kaybetmesinin ardından Perşembe Günü sabah saatlerinde ikamet ettiği Çarlaklı mahallesine getirildi.

Edinilen bilgilere göre merhume Emine Çalık’ın vefatından sonra bir akşam yaşamını geçirdiği evinde kalmak için yakınlarına vasiyet ettiğinden 24.01.2018 Çarşamba günü saat;16.20’de vefat etmesinin ardından 26.01.2018 Cuma namazına müteakip kılına cenaze namazın ardından aynı yerde buluna asri mezarlıkta ebediyete uğurlandı.

 

Şalpazarı İlçe merkezi esnaflarından Merkez Cami arkasında Radyocu Ali Yılmaz’ın Amcası ‘’Yamucuğu’’ lakaplı 84 yaşındaki 4 çocuklu  Kemal Yılmaz Şalpazarı Merkez Camide Cuma namazına müteakip kılına cenaze namazın ardından ikamet ettiği Çamkiriş mahallesinde ebediyete uğurlandı.

Trabzon Şalpazarı Geyikli mahallesi sakini Şevki Özendi İstanbul’da tedavi gördüğü Hastanede dün akşam 72 yaşındaki 5 çocuk Babası Şevki Özendi vefat etti. Merhum emekli öğretmen Şevki Özendi’nin cenaze merasimi 26.01.2018 Geyikli Gültepe mahallesinde Cuma namazına müteakip Konakyanında kılına cenaze namazın ardından ebediyet uğurlandı.

Şalpazarı İlçe genelindeki bu gün üç cenazeninde aynı saatte Cuma namazına müteakip kılınan cenazelere İlçe genelinde ve İlçe dışından Belediye meclis üyeleri Belediye Başkan yardımcıları bütün siyasi parti temsilcileri ve yardımcıları mahalle muhtarlarının yanı sıra sivil toplum üyeleri kalabalık halk eşliğinde ebediyete uğurlandılar.

 

Bu video 5.744 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa