...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”İYİ Parti Şalpazarı Teşkilatı İstişare Kahvaltısında Buluştu ”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON İYİ Parti Şalpazarı Teşkilatı İstişare Kahvaltısında Buluştu İyi Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa Yaşar Başkanlığında Şalpazarı’nın son zamanlardaki toplantılara ev sahipliği yapan gözde mekanlarından ‘’Sultan Cafe’de’’ yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek istişare toplantısında bir araya geldiler

 Şalpazarı İyi Parti Kurucu Başkan’ı Pirağa Yaşar Konuşmalarına şöyle devam etti.

Yolumuz uzun ama zamanımız dar önümüzde seçim var ,2019 seçimi var zamanımız dar. Bu 2019 seçimi belki bana göre bu ülkenin son seçimi olabilir. Bundan sonraki seçimleri raflarda görecek olabiliriz. Netice itibarı ile şu anda OHAL var. O halle birlikte yasalar değişiyor. Akşamdan yatıyoruz sabah yeni bir yasayla uyanıyoruz. Onun içinde bizim son seçimimiz olabilir. Çok çalışmamız gerekiyor. Bizim zaten parti tüzüğümüzde ne var ?. Parlamenter sisteme geçiş var. İnşallah Genel Başkanımız Cumhurbaşkanı olur.Biz de parlamenter sisteme geri döneriz.

Neticede bu ülkenin yapısına en uygun sistem parlamenter sistemdir.Ak Partinin eleştirilerine de hak veriyorum.Bir yönde de şu var İle gittiğimiz zaman toplantıda bize şunu söylüyorlar: Karşımızda sertleşmeyle bir cephe yaratmayalım bunları kazanmaya çalışalım, ama öyle bir durum oluyor ki esasında insanları yenilemek lazım. Bazı şeyleri üzerine basa basa önlerine yatırmak lazım ama bu sefer de ne oluyor ? sertleşme oluyor,hakaretler oluyor Bu da bize çok yakışmıyor diye görüyorum netice itibarı ile biz öyle ya da böyle bunları kazanmaya çalışacağız. Kazanabildiklerimizi kazanacağız . kazanamadıklarımız için yapabileceğimiz fazla bir şey yok. Onlar zaten teslim olmuşlar. Bir yere teslim olmuşlar. Oradan kurtulamıyorlar.

 

Bu parti kurulu iken Kuvayi Milliye hareketi olarak kuruldu. Ülkedeki teröre bulaşmamış ülkesini milletini seven herkesi kucaklamak kaidesi ile kurulmuş bir partidir. Toplum bu partiden çok şey bekliyor.Belki de son şans, son umut olarak kuruldu. Bundan önceki dönemde bir çoğumuzun ne beklentileri karşılandı, ne hedeflerimiz uyuştu. Uyuşmadığı için de yeni bir parti etrafında toplandık. Buda ne oluyor? Buda bizim çok çalışmamızı gerektiriyor.Başkan Yaşar konuşmalarının sonunda  Yurdumuzda ve Afrin de görev tapan Askerlerimiz ve Polisimizede başarılara dilerim dedi.

HABER METNİ;İzinsiz alınması  halinde yasal işlem başlatılacaktı

Bu video 2.435 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa