”Şalpazarı’lı Gazeteci’nin Büyük Başarısı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’lı Gazeteci’nin Büyük Başarısı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Büyükliman Gazeteciler Cemiyetimiz tarafından organize ettiğimiz ve Şalpazarı Belediye Başkanı Sayın Refik Kurukız’ın ev sahipliği yaptığı geceye katılanlar  ‘’Şalpazarı Ses-Sizin Sesiniz/salpazari61.com’’ Genel Yayın Yönetmeni tarafından hazırlanan başarılı bir çalışmaya tanıklık ettiler.

Büyükliman Gazeteciler cemiyeti Onursal Başkanı. Gazeteci. Yazar, Karikatürist Çizeri Hikmet Aksoy’a meslek hayatındaki ilk sürprizi‘’Şalpazarı Ses-Sizin Sesiniz/salpazari61.com’’ yaptı.

‘’Şalpazarı Ses-Sizin Sesiniz/salpazari61.com’’Araştırmacı Gazetecilik örneği sergileyerek duayen Gazeteci Hikmet Aksoy’un  Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi’nde 1937 yılında dünyaya geldi. Aksoy 1964 yılında Kütahya’nın Simam İlçesi’nde askerliğini yedeksubay olarak yaptığı dönemlerde  08.08.1991 tarihinde ilk Kaymakamın göreve başlaması ile Simav’dan ayrılarak Kütahya’nın Pazarlar  İlçeleri arasına katılan yerde yaptığı Öğretmenlik yıllarında  görev yaptığı ilkolarak çıkardığı  Okul Gazetesini Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Oktay Gül tarafından BGC Onursal Başkanı Hikmet Aksoy’a verilmesi için bir çalışma yaptı.

‘’Şalpazarı Ses-Sizin Sesiniz/salpazari61.com’’Araştırmacı Gazetecilik örneği sergileyerek duayen Gazeteci Hikmet Aksoy’un  Okulda dağıtılan süt tozu’yla ilgili çizdiği siyah ve mavi renklerin hakim olduğu karikatür 10 Ocak Çalışan Gazeteciler kutlama programına ev sahipliği yapan Şalpazarı Belediye Başkanı Sayın Refik Kurukız’ın Onursal Başkan Hikmet Aksoy’a sunumunu sağladı.

‘’Şalpazarı Ses-Sizin Sesiniz/salpazari61.com’’Şalpazarı İlçe Kaymakamı sayın Murat Beşikci’nin 2008-2011 yıllarında Kütahya Pazarlar Kaymakamlık  görevi yapmasından dolayı bu programda da ev sahibi olmasıyla münasebetiyle  büyük ustanın hazırladığı ikinci Okul Gazetesinin tablosunu Aksoy’a verdi.

‘’Şalpazarı Ses-Sizin Sesiniz/salpazari61.com’ Duayen Gazeteci hala bir şey anlamış değilim nasıl duygulandım anlatamam dediği sırada Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Oktay Gül Hocam daha bitmedi bunlarda görev yaptığın Pazarlar köyündeki 29 Ekim Bayramındaki  program fotoğraflarında Aksoy’a sunarak bütün bunların araştırarak ve buraya getirilmesini sağlayan  ev sahibi Gazeteci Kardeşimiz sayın Mustafa Özcan oldu mikrofonu kendisine sunuyorum gerisini o siz değerli misafirlerimize anlatsın dedi.

 

Cemiyet Başkanı Gül’ün Özcan’a   mikrofonu sunmasıyla o da programa katılan misafirlere buraya kadar geldikleri için teşekkür etti ve bu çalışmaların da Kütahya Pazarlar Kaymakamlık arşivi ve yerel haber site ve Gazetelerde yayınlanacağını belirtmesi üzerine kendisine yapılan teşekkürleri kabul etti.

‘’Şalpazarı Ses-Sizin Sesiniz/salpazari61.com’Ailesi olarak Şalpazarı’nda BGC  tarafından düzenlene bu programa katılan başta Sayın Valimiz Yücel Yavuz.İlçe Kaymakamları,  İlçe Belediye Başkanları Siyasi Parti temsilcileri ve diğer katılımcılara teşekkür ederiz

Siz değerli okurlarımız  10 ocak çalışan gazetecilerimiz günü münasebetiyle Trabzon Basının eskimeyen delikanlısı onursal Başkanı Hikmet Aksoy’a bu anlamlı günde yaptığımız sürpriz Ege Bölgesi internet ve gazetelerde yer buldu.

http://www.iha.com.tr/kutahya-haberleri/duayen-gazeteci-hikmet-aksoyu-duygulandiran-odul-kutahya-1906002/

https://www.sondakika.com/haber/haber-duayen-gazeteci-hikmet-aksoy-u-duygulandiran-odul-10458506/

http://www.haberturk.com/yerel-haberler/57907126-duayen-gazeteci-hikmet-aksoyu-duygulandiran-odul

Bu video 6.915 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa