”Amansız Hastalık Ayla Anne’yi Sevdiklerinden 31 Yaşında Ayırdı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Amansız Hastalık Ayla Anne’yi Sevdiklerinden 31 Yaşında Ayırdı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı İlçesi Üzümözü mahallesi Kırcavu caddesi sakinlerinden İlçemiz esnafı Mustafa Küçük’ün 31 yaşındaki 1 erkek çocuk Annesi Ayla Küçük yakalanmış olduğu amansız hastalığın pençesinden kurtulamayarak tedavi gördüğü hastanede yaşamını kaybetti.

Karayolları 10.Bölge Müdür’lüğünde işçi olarak çalışan ve aynı zamanda futbol hakemi olan Uğur Küçük’ün eşi Ayla Küçük amansız hastalığın pençesinden kurtulamayarak geride gözü yaşlı bir eş ve 5 yaşında  Çınar adında minik bir çocuk bıraktı.

 

Merhume Ayla Küçük’ün cenaze merasimi uzun yıllar hafızalardan unutulmayacak bir dercede mahşeri kalabalığa sahne oldu.Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Merhumenin eşi Uğur Küçük ve küçük Çınar Küçük’le beraber saf tutarak cenaze namazını kıldılar.

Amansız hastalığın pençesindeki mücadelesine bir yıl dayanabilen merhume Ayla Küçük’ün cenaze merasimi tedavi gördüğü hastaneden alınarak bugün (Salı) günü Şalpazarı Merkez camide ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Üzümözü mahallesi Kırcavu caddesinde bulunan aile kabristanlığında ebediyete uğurlandı.

Şalpazarıses/sizin sesiniz Ekibi olarak merhume  Ayla Küçük’e Allah’tan Rahmet başta eşi Uğur Küçük olmak üzere yakınlarına sabırlar dileriz

Bu video 3.112 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa