”AK Parti Şalpazarı Gençlik Kolları’nda Nöbet Değişimi” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”AK Parti Şalpazarı Gençlik Kolları’nda Nöbet Değişimi”

”AK Parti Şalpazarı Gençlik Kolları’nda Nöbet Değişimi”AK Parti Şalpazarı İlçe 5. Olağan Gençlik Kolları Kongresi Atatürk İlkokulu konferans salonunda bugün yapıldı. Öğleden önce başlayan Kongreye AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ile Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve bazı İl Yöneticileri de katıldı.

Bir süreden beri AK Parti Şalpazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini sürdüren Emre Diner‘in nöbeti Aydın Kuru‘ya devrettiği Kongrede konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora Partisinin Gençlik Kollarına büyük önem verdiğini söyledi.

Milletvekili Cora şöyle konuştu:

“Ak Parti gençlik kollarına büyük önem veriyor. Ak Parti kurucu lideri Recep Tayyip Erdoğan siyasi hayatına gençlik kolları başkanlığından başlamış;  il başkanlığı, belediye başkanlığı, milletvekilliği, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı makamına gelmiştir. Siyasi hayatı tamamen mücadele ile dolu bir liderdir. Kendisi gençlere siyasette yer vermek ustalığın şiarındandır anlayışı ile gençlere siyasette her zaman öncelik vermiştir. Sizlerin arasında yetişmiş bu toprakların bir evladı olarak biz de çok genç yaşlarda üniversite yıllarında siyasete başlayarak ardından gençlik kolları il başkanlığı, ak parti il yönetim kurulu üyeliği, seçim işleri başkanlığı,  il başkan yardımcılığı, seçim koordinasyon merkezi başkanlığı yaptım. Türkiye’nin en genç il başkan yardımcısıydım. AK Parti kurulduğunda 2 yaşında olan şu anda Gençlik Kolları’na üye olabilecek yaştadır.”

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora‘nın; “Tonya İlçesi nüfusuna kayıtlıyım ama Şalpazarı nın vekiliyim” sözleri salonda bulunanlar tarafından alkışlandı. Milletvekili Cora, Şalpazarı ve Tonya’nın birlikte milletvekili çıkaracak nüfusa ve seçmen sayısına sahip olmadığını da kaydetti.

AK Parti Şalpazarı İlçe Gençlik Kongresi’nde Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın da bir konuşma yaptığı belirtildi.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”AK Parti Şalpazarı Gençlik Kolları’nda Nöbet Değişimi”AK Parti Şalpazarı İlçe 5. Olağan Gençlik Kolları Kongresi Atatürk İlkokulu konferans salonunda bugün yapıldı. Öğleden önce başlayan Kongreye AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ile Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve bazı İl Yöneticileri de katıldı. Bir süreden beri AK Parti Şalpazarı İlçe Gençlik […]

Bu Haber 954 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa