...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Hayat Asiye Anne’ye Hiç Gülmedi, 63 Yıllık Ömrü Acılar Yaşattı.”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı İlçesi Üzümözü mahallesi sakini Asiye Yılmaz tedavisi yapılmak için kaldırıldığı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde vefat etmesinin ardından bu gün göz yaşları arasında ebediyete uğurlandı.NOT,Fotoğrafa tıkladığınızda büyür

Bir süre önce AK Parti Şalpazarı İlçe eski Başkanı Murat Topkara‘nın girişimiyle Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu tarafından Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçakla Antalya’ya götürülmesi sağlanarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan kalp hastası Asiye Yılmaz tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

Tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 63 yaşında böbrek yetmezliği sonucu hayatını kaybeden Asiye Yılmaz‘ın cenazesi kargo uçağı ile Trabzon’a getirilerek Üzümözü Mahallesi’nde bugün ikindi namazından sonra toprağa verildi.

Yıllardır kalp rahatsızlığı nedeniyle yatalak olarak Yaşıyordu

 Asiye Yılmaz‘ın Üzümözü Mahallesi Mezarlık Boğazı Camii önünde cenazesine, soğuk ve yağışlı havaya rağmen kadın-erkek yüzlerce kişi katıldı. Cenazede Asiye Yılmaz‘ın yakınları, arkadaşları ve tanıyanları talihsiz kadının başında uzun süre gözyaşı döktüler.

Asiye Yılmaz‘ın cenazesine Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, KTÜ Genel Sekreteri Mehmet Karabayır’ın yanı sıra Okul Müdürleri daire amirleri mahalle muhtarları kalabalık halk  da katıldı. Merhume Asiye Yılmaz 1955 doğumlu 63 yaşında evli 3 erkek, 1 kız çocuk Annesidir.

Evlattan Anneye Son Bakış

 

Merhume İki Evladını da Kaybetmişti

Merhumenin hayatta bulunan tek evladı Sezgin Yılmaz  ise bu yaşananların karşısında hem şaşkın hem de metanetini korumaya çalışarak bu acılı günlerinde cenaze merasimine katılanların taziyelerini kabul ederek Annesinin cenazesine katılanlara da teşekkür etti.

 

Vakfıkebir İlçe Tarım Müdürlüğü’nden emekli olan Ziraat Teknikeri Yusuf Yılmaz‘ın eşi olan Asiye Yılmaz 63 yıllık yaşamında hep acıları yaşadı. Akraba olmalarından dolayı genç yaşta evlendirilen ve henüz 18 yaşındayken Asiye Anne ilk göz ağrısı çocuğu bundan 45 yıl önce, 1 yaşındaki  Oğlu Ergin’in yaylada  yayla da süt kazanına düşerek,diğeri oğlu Ersin’de henüz 22 yaşında, Sakarya Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü son sınıfında öğrenim görürken 17 Ağustos 1999’daki Adapazarı depreminde hayatını kaybetmişti.

 

Bu video 3.809 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa