...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”BGC’nin 2018 Çalışan Gazeteciler Günü Şalpazarı’nda Kutlanacak”

TRABZON; BGC’nin 2018 Çalışan Gazeteciler Günü Şalpazarı’nda Kutlanacak 11 Ocak 2018 Perşembe akşamı Şalpazarı Sultan Cafe’de düzenlenecek Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti ile Şalpazarı Belediyesi’nin ortaklaşa hazırlamış oldukları ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programı Kireç Mahallesi, Hastane Caddesinde bulunan ‘’Sultan Cafe’de’’ Saat: 17.OO  & 21.00 arasında gerçekleşecek.

''BGC’nin 2018 Çalışan Gazeteciler Günü Şalpazarı’nda Kutlanacak''

 Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti ile Vakfıkebir Belediyesi’nin ortaklaşa hazırlamış oldukları ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programı 2017 yılında düzenlenen organizasyona katılan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın  ve burada Trabzon Valisi Yücel Yavuz ve İlçe Kaymakamlarının Belediye Başkanlarının hazır bulunduğu gecede  söz alan Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız  ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü’’ önümüzdeki  2018 yılında Şalpazarı’nda kutlamak istiyoruz demişti sözünü tuttu.

Şalpazarı ses Sizin sesiniz editörünün geçtiğimiz günlerde Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız’a konuyu hatırlatması üzerine  Başkan Kurukız’da Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oktay Gül’le yaptığı istişare toplantısında Şalpazarı’nda yapılmasına uygun bulduğunu belirtti.

Başkan Kurukız ve Başkan Gül Mekan Tespitinde Bulundular.

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oktay Gül ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından daha önce toplantı gibi programların yapıldığı yer olarak teyit etmiş olduğu yeri Başkan Gül’le beraber bakarak uygunluğuna karar verildi.

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti’nin 2018 çalışan gazeteciler günü 11 Ocak 2018 Perşembe  Saat, 17.00 ile21.00  arasında Şalpazarı Kireç Mahallesinde bulunan ‘’Sultan Cafe’’ de kutlanacak.

Şalpazarı’nda yapılacak olan 10 ocak çalışan gazeteciler günün programına Trabzon Valisi , Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı, Ortahisar Belediyesi. Büyükliman Belediye Başkanı ve İlçe Kaymakamlarının yanı sıra Giresun’a bağlı Eynesil. Görele Çanakçı Kaymakamları ve Belediye Başkanlarının katılması bekleniyor.

ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com  Ekibi olarak bu programın bütünün kayda alarak buraya katılanlara   sunumlara vericeğiz

 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; BGC’nin 2018 Çalışan Gazeteciler Günü Şalpazarı’nda Kutlanacak 11 Ocak 2018 Perşembe akşamı Şalpazarı Sultan Cafe’de düzenlenecek Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti ile Şalpazarı Belediyesi’nin ortaklaşa hazırlamış oldukları ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programı Kireç Mahallesi, Hastane Caddesinde bulunan ‘’Sultan Cafe’de’’ Saat: 17.OO  & 21.00 arasında gerçekleşecek.  Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti ile Vakfıkebir Belediyesi’nin ortaklaşa hazırlamış oldukları ‘’10 […]

Bu Haber 2.151 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa