...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı Belediyesi ve DKBB  İşbirliği ile Mevzuat Bilgilendirmesi Toplantısı Yapıldı.”

TRABZON;Şalpazarı Belediyesi ve DKBB  İşbirliği ile Mevzuat Bilgilendirmesi Toplantısı Yapıldı. Şalpazarı Belediye Başkanı DKBB Mevzuat bilgilendirme toplantısı başlamadan önce kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Refik Kurukız  öncelikle bugün Belediyeler Birliği ile aklınıza ne takılırsa sormak istediğiniz her şeyi sunumlar halinde anlatacak bu konuda uzman olan değerli büyüğümüz Eğitmen Halil İbrahim Azaklı’ya sorabilirsiniz dedi, çevre İlçe belediyelerinden ve İlçe Kaymakamlığı, Milli Eğitim’den katılanlara teşekkür etti.NOT;Fotoğrafın üzerine tıkladığınızda büyür.

Şalpazarı Belediyesi tarafından organize edilen ve DKBB tarafından yapılan mevzuata bilgilendirme toplantısı Şalpazarı Esnaf Kefalet Odası konferans salonunda birinci bölüm bugün sabah saat 09.30’da başladı ve 12.00’a kadar devam etti.

Mevzuat bilgilendirme toplantısının ikinci bölümü ise saat 14.00’da başladı, saat 17.00’a kadar devam etti.

Şalpazarı Esnaf Kefalet Toplantı salonunda gerçekleşen bilgilendirme toplantısına Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz’ün yanı sıra Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Murat Yılmaz‘da hazır bulundular günün ilerleyen saatlerinde DKBB genel Sekreteri Mehmet Şentürk ve Giresun ve Trabzon’a bağlı İlçe Belediye temsilcileri hazır bulundular.

Başkan Kurukız Şalpazarı’nda yapılan Mevzuat toplantısına katılanlara Şalpazarı simgeli yöresel Çentiği, yöresel el sanatları ve Plaketle onları onurlandırdı.

Yasal Uyarı; Haber metni kaynak gösterilmeden alınamaz alındığı taktirde yasal uygulama yapılacaktır.Saygılarımla

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Şalpazarı Belediyesi ve DKBB  İşbirliği ile Mevzuat Bilgilendirmesi Toplantısı Yapıldı.” http://salpazari61.com/arsivler/25086

Bu Haber 1.866 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa