...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Evliya Mürsel Diner Ebediyete Uğurlandı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı İlçesine bağlı Geyikli mahallesi Gültepe caddesi sakini efendioğullarından merhum Ahmet Diner’in  1934 doğumlu Oğlu Mürsel Diner 1 aralık 2017 Cuma günü saat 03.00 sularında ikamet ettiği evinde vefat etti.

Şalpazarı Ses haber sitesi sahibi Mustafa Özcan‘ın kayın pederi olan.Hatırlanacağı gibi Şalpazarı İlçesine bağlı Geyikli mahallesi Gültepe sakini efendioğullarından olan Mürsel Diner  yaşamı boyunca kendini hayır işlerine adayarak bir çok hayır işlerinin yapılmasına öncülük yaptığından halk arasında yardımsever olmasından dolayı evliya lakabını takmışlardı. Bu gün ebediyete uğurlanan evliya lakaplı Mürsel Diner husumetli olan ailerinde barışmalarını sağlamasıyla da halk arasında cemaat adaydı onun gibi değerli bir dost daha bulunmaz dediler.

Bu gün ebediyete uğurlanan Evliya Mürsel Diner 26   mayıs 2015 yılında beyin kanaması geçirmiş ve bir süre Trabzon da hastanede tedavi görmüştü. Daha sonra taburcu olan Evliya yaklaşık olarak iki buçuk yıldır yatalak hasta olarak ev ile hastane arasındaki yaşam mücadelesine devam ediyordu.Evinin direğini kaybeden acılı eş Nadiye Diner ve kızları da babalarının tabutun başından ayrılmadılar.

 

Mürsel Diner 10.01 1934 doğumlu  83 yaşında evli 5 erkek 3 kız çocuk babasıdır. Merhumun cenaze merasimine toplumun her kesiminden siyasi parti temsilcileri  mahalle muhtarları Okul Müdürüleri ve çok sayıda kurum amirleriyle halk hazır bulundular.

Bu video 2.940 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa