...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Ertelenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Bu Gün Yapıldı”

”Ertelene 24 Kasım Öğretmenler Günü Bu Gün Yapıldı”Öğrenciler kar tatili nedeniyle, 45 öğretmen de Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği’nin 2’incisini düzenlediği, Memleketimin Öğretmenleri İstanbul’da Buluşuyor” etkinliğine katılmak üzere İstanbul’a gittiği için törene katılamamışlardı hava muhalefetin düzelmesiyle beraber 27 Kasım 2017 Pazartesi günü program planlandığı gibi yapıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması Gecikmeli Olarak Yapıldı

Büyük Önder Atatürk’ün 1928 yılında Millet mektepleri Başöğretmenliğini kabul buyurdukları günün yıldönümü olan 24 kasım günü ‘ Öğretmenler  Günü ’ olarak kutlanacaktır. İlçe Kutlama Kurulunda alınan kararlar doğrultusunda kutlama törenleri ile ilgili görev ve görevliler aşağıya çıkarılmıştır.

24 Kasım Öğretmenler gününe özel günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz. Daha sonra Futsal turnuvasında birinci olan Okulun kupasını İlçe Kaymakamı Murat Beşikci verdi.

Şalpazarı Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşen programa Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, Jandarma Komutanı Mehmet Mis, İlçe Emniyet Amir Vekili Sezer Turan ve okul müdürleri Öğretmen ve öğrenciler hazır bulundular

 

 

 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Ertelenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Bu Gün Yapıldı”http://salpazari61.com/?p=24976&preview=true

Bu Haber 1.861 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa