”Silenduros Sokak Enduro Kasım 2017 Konya Yarışını Sizler İçin Takip Ettik” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Silenduros Sokak Enduro Kasım 2017 Konya Yarışını Sizler İçin Takip Ettik”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Silenduros Sokak Enduro Kasım 2017 Konya Yarışını Sizler İçin Takip Ettik” Türkiye Motosiklet Federesyonu’nun Özel Enduro etkinliği takviminde yer alan Silenduros sokak Enduro Konya 2017  Kasım yarışları Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde bulunan 5000 yıllık tarihe sahip olan Sille’de yapıldı. Haber Müdürümüz siz değerli okuyucularımız için bizlerde sizler için orada yerimiz aldık.

 

2016 yılında ilki yapılan ve enduro tutkunlarının ilgiyle takip ettikleri Silenduros Konya’nın Selçuklu İlçesi sınırları içerisinde bulunan tarihi Sille’de yapıldı.

 

Silenduros; Konya Selçuklu Belediyesi’nin katkılarıyla 04-05 Kasım 2017 tarihlerinde Sille’de kafelerin ve restoranların bulunduğu caddeyi trafiğe kapatılarak yapılan turnuvanın birinci gününde hava güzel ve muhteşemdi..

 

Haber müdürümüz de siz değerli okuyucularımız için sokak motor yarışını takip etti iki gün devam eden yarışın birinci günü hava muhteşemdi ancak ikinci günü motor yarışları dağlarda oluşturulan parkurda devam etti tehlikeli ve bir o kadarda cesaret isteyen sahnelere tanıklık ettik.

 

 

 

“Spor Turizmin Geleceğidir” sloganıyla “Extrem Spor Turizmi” kapsamında Türkiye’nin tek Sokak Endurosu olma özelliğine sahip Silenduros’ta; sporcular kafelerin önünde cadde ve sokak üzerine kurulmuş olan yapay ve zorlu engelleri aşmak için mücadele edecek.

 

 

Aynı zamanda Türkiye’nin sayılı teknik gerektiren doğal parkurunda da birbirleriyle kıyasıya mücadele verdiler.

 

Konya Selçuklu Sille tarihi çarşı ve sokak görüntülerimiz yayına hazırlanıyor.

 

 

Bu video 3.117 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa