...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Cahit Hoca Çarlaklı da Ebediyete Uğurlandı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Trabzon’un Şalpazarı İlçesine bağlı Çarlaklı mahallesinde merkez Camide  bir döneme damga vuran ve ikamet ettiği mahallesinde 35 yıl  din görevlisi olarak görev yapan Cahit Karataş  bugün ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından  ebediyete uğurlandı.

Hatrılanacağı gibi tedavi gördüğü Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’nde dün akşam 74 yaşında hayata veda eden 7 çocuk babası Emekli İmam Hatip Cahit Karataş‘ın cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Çarlaklı Mahallesi Camii avlusunda kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi.

Vaziyeti Üzerine Eski Müftü İmamoğlu Kıldırdı Cenaze Namazını

2001 yılında emekli olan Çarlaklı Köyü Emekli İmam Hatipi Cahit Karataş‘ın cenaze namazını vasiyeti üzerine, 1974 yılından beri arkadaşı olan ve 1996 -2001 yılları arasında Şalpazarı’nda müftülük yapan Emekli Müftü Tavil İmamoğlu kıldırdı. Emekli Müftü İmamoğlu‘nun, arkadaşı Cahit Karataş‘ın cenazesine bakarak sarfettiği sözler etraftakileri duygulandırdı

Cahit Hoca’ olarak tanınan Emekli İmam Hatip Cahit Karataş‘ın cenazesine; AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcıları Faruk Beldüz ve Hasan Karabayır, CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdür Güner Cengiz Şalpazarı İlçe Müftülüğü Personeli, Din Görevlileri, bazı daire amirleri ve çevre ilçelerden ve mahallelerden çok sayıda vatandaş da katıldı.

 

Şalpazarı Çarlaklı mahallesinde ebediyete uğurlanacak olan Cahit Karataş 1943 doğumlu 74 yaşında evli  3 erkek, 4 kız çocuk Babasıdır

Bu video 2.795 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa