”Ayağa Kalkan Ayakçılar!” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Ayağa Kalkan Ayakçılar!”
”Ayağa Kalkan Ayakçılar!”
  “AYAĞA KALKAN”AYAKÇILAR Şu üç haberle başlayalım: 1) 15.10.2017 FETÖ elebaşı Sakarya şiiriyle subliminal mesaj verdi. Sohbetin sonunda Necip Fazıl KISAKÜREK’in “Sakarya Türküsü ”nü değiştirerek okuyan ve ayağa kalkan terörist...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

 

“AYAĞA KALKAN”AYAKÇILAR

Şu üç haberle başlayalım:

1)

15.10.2017

FETÖ elebaşı Sakarya şiiriyle subliminal mesaj verdi.

Sohbetin sonunda Necip Fazıl KISAKÜREK’in “Sakarya Türküsü ”nü değiştirerek okuyan ve ayağa kalkan terörist başı hainlerine şu mesajı verdi:

Yol bu yöntem bu, gerisi angarya/

Yerlerde süründüğün yeter ayağa kalk Sakarya

 

2)

22.10.2017

Galatasaray Fenerbahçe maçı öncesi yapılan koreografi tepki çekti.

AYAĞA KALK…

SİZ DİZ ÇÖKTÜĞÜNÜZ İÇİN ONLAR BÜYÜK GÖRÜNÜYOR.

 

3)

22.10.2017

İş adamı Ömer KOÇ Son İslam Halifesi Abdülmecid’’ den yadigâr köşkte sergi açtı.

Abdülmecid’in mihrapta başını secdeye koyduğu yere çıplak heykel konulması büyük tepkiye yol açarken olayı hazmedemeyen ve sergi yerini basan Bolu BBP Eski İl Başkanı Mahmut ALAN gözaltına alındı.

 

 

Dünkü maçtan başlayıp bu üç olayı birbiriyle ilişkilendirelim.

Daha önce de defaten söylemiştik. Derin Galatasaray İnan KIRAÇ’tır. Abisi Can KIRAÇ 27 Mayıs’ın önde gelenlerindendir ve Masondur.

İnan Kıraç, Vehbi Koç’un damadıdır. İş adamlı görünümlü olsa da bir dönem Türkiye’sinin koalisyon hükümetlerinin kilit taşı, Baykal kasetinden, derin Galatasaray’a, siyasetten, iş dünyasına, Mason locasından Moon tarikatına kadar etiketli ve etkili bir şahsiyettir.

Zamanında Adnan Polat’ın başkanlıktan tasfiye edilip yerine Ünal AYSAN’ın başkan seçilmesinin baş müsebbibidir.

Adnan POLAT’ın başkanlığı esnasında Türk Telekom Stadının açılışında dönemin Başbakanı Erdoğan’ın yuhalatılması hadisesinde de perde arkasındaki isimdir.

Gelelim dünkü maça ve matruşka ilişkilere:

Sylvester Stallone tiplemesiyle efsaneleşen ROCKY, ABD motifli bir semboldür. İLK KAN filminde tek başına bir ordu havası vererek Hollywood göz boyamalarıyla çekilen filimde de Stallone ön plandadır.

Vietnam fatihi görünümlü İLK KAN ve RAMBO tiplemesi, katledilen bir milyon Vietnamlı’nın gölgelenmesi ve rezil olan Amerika’nın dünyaya ve kendi kamuoyuna verdiği sahte bir zaferdir.

Bütün Türkiye’nin  ve birçok ülkenin maçı canlı izlediğini de düşünürsek Türk ve Dünya kamuoyuna bir maç üzerinden illimünatik nasılbir mesaj verildiğini görmüş olursunuz.

Ve karşı karşıya olduğumuz tehlikeyi daha net anlayabilirsiniz.

Dünkü maçta ROCKY koreografisinin verdiği mesaj bir maçtan ziyade bir devlete verilen mesajdır. Çünkü futbol, sadece futbol değildir

13 Kasım 2015’te oynanan Fransa- Almanya maçı esnasında da bombalar patlatılarak bu iki devlete yine aynı güçler tarafından net mesajlar verilmişti.

ROCKY motifiyle, Fetö elebaşısının mesajını bir okumak gerekir. İkisinde de AYAĞA KALK mesajı verilerek, yeni ve farklı bir darbenin mesajları şifrelenerek PR çalışması yapılmaktadır. Ve tabana böyle bir maçta bile arzı endam edebilecek kadar güçlüyüz morali aşılanmaktadır.

ABD ile yaşanan elçilik ve akabindeki vize krizi, Suriye ve Irak üstünden yürütülen örtülü savaş, Türkiye’nin SOROS’u denilen KAVALA’nın gözaltına alınışı ve finalinde 15 Temmuz gibi olaylar; ROCKY motifiyle içerdeki satılmışlar da kullanılarak ABDtarafından Türk devletine verilen bir mesajdır.

Abdülmecid’in hatırasını taşıyan bir evde Ömer Koç’un sanat sosuyla yaptığı rezalet de bu iki mesajla bir okunmalıdır.

Ölümü hala tartışılan Koç grubunun en etkili ismi Mustafa Koç’un Erdoğan ile görüşmesinin hemen ardından ani bir kalp kriziyle ölmesi sadece bir tesadüf müdür?

Son halifenin secdegahına çıplak bir erkek heykeli konularak sanat sosuyla verilmek istenen mesaj ne anlama gelmektedir?

 

Derin Galatasaray- Vehbi Koç’un damadı İnan Kıraç- Mustafa Koç’un yerine geçen gizemli kişilik Ömer Mehmet Koç- Kasım Gülek- Fethullah Gülen- Masonik yapı vs vs pazulları bir araya getirdiğinizde verilen üç mesajın bütününü çok net görebilirsiniz.

Daha öncesinde Ülker grubunun da bir reklamında Fetö eliyle aynı imalar vardı. Ve Ülker grubunun datıpkı Koç grubu gibi nasıl derin yapılarla girift bir ilişkisi olduğunu dikkatinize sunmuştuk.

Siz, yine beni komplocu, hayalperest gibi ithamlarla itham ededurun ama bu üç olayın aynı zamana denk gelmesi bir tesadüf değildir.

 

Bu üç eylem:

CIA-FETÖ-PYD-PKK’nın, içteki baronlarla ve siyasi uzantılarıyla yeni bir fitnenin, kaosun işaret fişeğidir.

Tıpkı:

Gezi, 17-25 Aralık, MİT Tırları, Kobani, Cizre- Sur- Nusaybin Kalkışmaları (bine yakın şehidimiz) ve 15 Temmuz…

Âlemde şer Oğuz’da er bitmez…

Dünün şamaroğlanı olan bir ülke gitmiş, artık ayakları üstüne basan güçlü bir devlet iki yüz yılın ardından tarih sahnesine yeniden çıkmıştır.

Kapı tekmelenerek girilen bakanlar kuruluyla Başbakan Menderes’e fırça çeken Abd Büyükelçisi;

İnönü’ye mektup yazıp İnönü’yü tehdit eden meşhur Johnson mektubu gibi ezik olan bir Türkiye yok karşılarında.

Abd’nin ve ayakçılarının hazmedemediği de budur.

 

EZCÜMLE… AYAĞA KALKAN AYAKÇILAR…

 

 

 

 

 

 

 

Bu Haber 713 kez Okundu
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”TEŞEKKÜR EDERİZ””TEŞEKKÜR EDERİZ”Şalpazarı İlçesine bağlı Akçiriş köyü sakinlerinden olan Merhum...
”Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı””Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı” Cumhurbaşkanı’ın 29 Ekim konuklarından İlçemiz Geyikli sakini Kazım...
”Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti””Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti”''Şalpazarı'lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi...
Çıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıÇıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıBeşikdüzü İlçemize bağlı Çıtlaklı Mahallesi Merkez Camii inşaatı...
”Ofsayta Hiç Düşmedik””Ofsayta Hiç Düşmedik”Trabzon’un merkez İlçesiyle beraber toplam 18 İlçesinden tek...

TRT Spor Haberler

  • Anket

    • Şuan bir anket mevcut değildir.