...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Trabzon Valisi Yücel Yavuz İlçemizde Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu”

Trabzon Valisi Yücel Yavuz bugün öğle saatlerinde Şalpazarı’na gelerek; Simenli, Sütpınar, Sayvançatak, Geyikli, Karakaya ve İlçe merkezinde bir dizi incelemeler ve ziyaretlerde bulundu. İlçe Ziyaretleri sırasında uğradığı Şalpazarı Belediye Başkanlığında Şalpazarı’nın simgesİ olan yöresel çentiği hediye etti Vali Yücel Yavuz’a

 

Kaymakam Murat Beşikci, Vali Yavuz‘a Sayvançatak’da tadilatı yapılan okul binasını ve yakında yapımına başlanacak olan semt sahası hakkında bilgi sundu.

 

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Acısu’daki bir lokantada onuruna verilen yemekten sonra Geyikli Mahallesi’nde Şalpazarı Kaymakamlığı SYDV’nın desteği ile organik yumurta üreten Orman Mühendisi Musa Akkaya‘ya ait tavuk çiftliğini ziyaret etti.

Daha sonra da Geyikli Belediyesi eski binasının şapka atölyesine dönüştürülen katında incelemelerde bulundu. Buradan Şalpazarı’na dönen Vali Yavuz ve beraberindekiler, Karakaya Mahallesi’nde yapımı devam eden Cami inşaatında incelelemelerde bulunarak, Dernek Başkanı Nurettin Ataman‘dan bilgi aldı.

 

Karakaya’dan İlçe Merkezi’ne dönen Vali Yücel Yavuz, Şalpazarı Belediyesi’nin dere içine yaptırdığı Belediye Hizmet Binası inşaatını gezdi.

Vali Yavuz daha sonra Kaymakam Murat Beşikci‘yi ardından da Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ı makamında ziyaret etti.

Vali Yavuz son olarak Trabzon’a dönerken, Şalpazarı’nda yapımına başlanacak olan Hükümet Konağı arsasında ve bugünlerde kamulaştırılmasına çalışılan Şalpazarı İlçe Stadı’nın yapılacağı araziyi inceledi. Kaymakam Murat Beşikci‘den bilgi aldı.

Şalpazarı Belediyesi tarafından hizmet binasını yapımını ziyaret etti

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Trabzon Valisi Yücel Yavuz bugün öğle saatlerinde Şalpazarı’na gelerek; Simenli, Sütpınar, Sayvançatak, Geyikli, Karakaya ve İlçe merkezinde bir dizi incelemeler ve ziyaretlerde bulundu. İlçe Ziyaretleri sırasında uğradığı Şalpazarı Belediye Başkanlığında Şalpazarı’nın simgesİ olan yöresel çentiği hediye etti Vali Yücel Yavuz’a   Kaymakam Murat Beşikci, Vali Yavuz‘a Sayvançatak’da tadilatı yapılan okul binasını ve yakında yapımına başlanacak olan semt sahası […]

Bu Haber 2.377 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa