...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Türkmen 2017 Kadırga Otçu da Verdiği Sözünü Tuttu.2018 Otçu’ya Hazır Olacak”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Şalpazarı İlçemiz genç iş adamları dernek başkanı Murat Demir tarafından yapımı üstlenilen Kadırga Açık Caminin yıllardır çözülemeyen Şadırvan ve WC sorununa 2017 Otçu konuşmasında ben yaptıracağım diyen Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen bu sözünü yerine getiriyor ARTI YAPI inşaata projeyi verdi ve kısa zaman içinde yapımına başlandı.Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Hilmi Türkmen, Geleneksel Kadırga Otçu Şenliği’nde verdiği sözü yerine getirerek, Kadırga Açık Camii’ne muhteşem bir şadırvan ve WC yaptırıyor.

Başkan Türkmen,  üst katta aynı anda 52 kişinin abdest alacağı ve 2 katlı olarak inşa edilecek modern şadırvanın alt katında 32 erkek ve 6 kadın WC ile lavabolar ile abdesthaneler bulunacağını söyledi.

Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, şadırvan ve WC inşaatının başlatıldığını ve kaba inşaatın bu yıl sonuna kadar tamamlanacağını ifade ederek, “İnşallah gelecek sene Otçu Şenliği öncesinde şadırvanımızı hizmete açmış olacağız.” diye konuştu. Şadırvana yayla sezonu süresince Üsküdar Belediyesi’nin temizlik işçisi hizmet verecek.

ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com  Haber Müdürü USTA TİCARET’in ulaşım sponsorlu eşliğinde 22.09.2017 Cuma günü Kadırga açık cami inşaatını inceledi ve yapılan çalışmaları siz değerli okuyucularımız için görüntüledi ve Kadırga ve çevre obalarda bazı incelemelerde bulundu haber müdürümüz ilerleyen günlerde bunları siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

Şalpazarı ve çevre İl ve İlçelerde kalite ve güvenin adı Usta Ticaret’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Bu video 5.834 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa