...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
” J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis’e Hoş Geldin Ziyaretinde Bulunduk”

Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Taşkın’ın yeni görev yeri Malatya’ya atanmasın ardından yerine Yüksekova İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis Şalpazarı İlçe Jandarma komutanlığına atandı.

Gazetemizin  İmtiyaz sahibi ve İHA Şalpazarı Temsilcisi İlçe Jandarma komutanlığı görevine atanan J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis’i makamında ziyaret ederek kendisine yeni görev yerinde başarılar diledi.

Gazetemizin İmtiyaz sahibi Özcan  hoş geldin ziyareti için ziyaret ettiği İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis’e  Şalpazarı’nı nasıl buldunuz Komutanım diye sorması üzerine  ben buraya gelmeden önceki görev yerimde yaklaşık olarak üç yıl görev yaptım görev yerimde doğanın yeşilliğine hasret kalmıştım.

Burada Doğa Bir Harika

Tayinimiz Şalpazarı İlçesine çıktığını öğrenince ikamet ettiğim memleketimde Şalpazarı’lı bir yakın Aile dostumuzdan bilgi aldık ve kendileri de Şalpazarı’nın çok güzel olduğunu bizlere anlattılar ve kendilerine sizlerin aracılığınızla teşekkür ederim.

Buranın Doğal güzelliklerini ve insanın çok sevdiğini burada görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu belirtti.

Şalpazarı İlçe Jandarma komutanlığına atanan J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis 1970 Manisa Soma doğumlu evli 3 çocuk Babasıdır.

ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com ekibi olarak   J.Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis          çalışmalarında başarılar dileriz

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Taşkın’ın yeni görev yeri Malatya’ya atanmasın ardından yerine Yüksekova İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis Şalpazarı İlçe Jandarma komutanlığına atandı. Gazetemizin  İmtiyaz sahibi ve İHA Şalpazarı Temsilcisi İlçe Jandarma komutanlığı görevine atanan J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis’i makamında ziyaret ederek kendisine yeni görev yerinde başarılar […]

Bu Haber 1.010 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa