”Abdullah Günaçtı Büyükliman’ı Ağlattı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Abdullah Günaçtı Büyükliman’ı Ağlattı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Dün tedavi gördüğü hastanede vefat etmesin ardından bugün ebediyete uğurlana ‘’Kaymakam’’ lakaplı Abdullah Günaçtı Büyükliman havzasını ağlattı .Yakalanmış olduğu Akciğer Kanserine 3 ay içinde mağlup olan Günaçtı’yı bu son yolculuğunda dostları ve yakınları onun yanında oldular.

Trabzon Beşikdüzü Şahmelik mahallesi nüfusuna kayıtlı bulunan Abdullah Günaçtı ailesini geçimini sağlamak ve çocuklarını birer ekmek sahibi yapabilmek için biriktirdiği parasıyla 1980 yıllarında  siyah bir cip alır ve mütevazi bir şekilde çalışmaya başlar.

Dostları Ona Kaymakam İsmini Takarlar

Şoför ve dostlarının anlatmasını bizlerde siz değerli okuyucularımıza onların ağzından aktarıyoruz.            O dönemlerde Türkiye Cumhuriyetinin Kaymakamlarının kullandıkları ciplerinde siyah olduğundan Beşikdüzü’nde bulunan bir arkadaşı diğer arkadaşına bak Kaymakam Geliyor demesiyle bir anda Abdullah Günaçtı’nın ismi vefat edene kadar Kaymakam geldi kaymakam gitti diye halk arasında isminden daha çok ön plana çıktı.

Kaymakam Lakaplı Abdullah Günaçtı Haber editörümüzün Eniştesi Ferdi Günaçtı’nın Babasıdır.Merhum Kaymakam Lakaplı Abdullah Günaçtı’nın cenaze merasimi 17.09.2017 Pazar günü Beşikdüzü Çakmak caminde kılınan öğle namazının  ardında Şahmelik mahallesinde bulunan evinin yanında  aile kabristanlığında ebediyete uğurlandı.

Kaymakam lakaplı Abdullah Günaçtı evli 2 kız, 2 erek çocuk Babasıdır.

Merhumun cenaze merasimine katılanların taziyelerini Çocukları Ferdi ve Ramazan Günaçtı kabul ettiler. Cenaze merasimine katılanların hepsine bu acılı günlerinde yanlarında oldukları için teşekkür ettiler.

Bu video 194 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa