...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Üniversite Öğrencisi Beyin Tümörüne Yenildi”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Üniversite Öğrencisi Beyin Tümörüne Yenildi”Şalpazarı Beşikdüzü Dolmuş Şoförlerinden İlçemiz Dereköy mahalle sakini Ali Bektaş’ın Üniversite Öğrencisi kızı Sefa Merve Bektaş bu gün göz yaşları arasında Dereköy mahallesinde ebediyete uğurlandı.

''Üniversite Öğrencisi Beyin Tümörüne Yenildi''

Şalpazarı – Beşikdüzü Dolmuş Taksicisi Ali Bektaş‘ın, Ordu Üniversitesi Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü 1. Sınıf Öğrencisi kızı Sefa Merve Bektaş, geçtiğimiz yıl Kasım ayında beyin tümörü teşhisiyle eğitimine ara vererek KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ameliyat geçirmişti. Ameliyat sonrası tedavisi Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’nde sürdürülen 19 yaşındaki genç kız gece saatlerinde hayata veda etti.

Şalpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi’ndeki öğrenimi sırasında hastalığı nükseden Sefa Merve Bektaş Dereköy Mahallesi’nden Taksici Ali Bektaş‘ın 3 çocuğunun en büyüğüydü.  Sefa Merve Bektaş‘ın vefatı ailesini ve yakınlarını olduğu kadar, okul arkadaşlarını ve sevenlerini gözyaşlarına boğdu.

Baba Ali Bektaş Kızının Son Gün Günlerde Kızının Hayatta Ne İstediyse Yerine Getirmeye Çalıştı Ancak Yaşamını Etkleyen Hastalık Daha Fazla İzin Vermedi.

Baba Ali Bektaş İlk göz ağrısı bir tanem diye adlandırdığı Sefa Merve Bektaş ekmek teknesi dolmuş atacına şoför tutarak kendine yeni bir araç alarak kızının bu zor süreçte bir yandan tedavisini yaptırmayı ihmal etmediği ve bir yandan da kızını istediği her yere götürdüğünü cenaze merasimine katılanlardan edindiğimiz bilgiler arasında . Cenaze merasimine katılanların taziyelerini zorda olsa metanetini koruyarak kabul etti.

Cenaze merasimine Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Başkan yardımcısı Hasan Karabayır, AK Parti İle Başkanı Murat Topkara Belediye Mezlis üyeleri daite amirleri okul müdürleri ve kalabalık halk katıldılar.

Bu video 6.026 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa