...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’ında Onbinler Eğitim İçin Bir Araya Geldi”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Şalpazarı’ında Onbinler Eğitim İçin Bir Araya Geldi” Trabzon Şalpazarı Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesinde  29 Ağustos 2017 Salı günü saat 12.00/24.00 saatleri arasında sunuculuğunu Organizatör Necati Selvitop  ve Erol Yanık tarafından yapılan  birlik ve dayanışma şenliğinde yöremizin yetiştirdiği seslerden konserler verildi. Programın sonuna doğru sürpriz bir sanatçı Şalpazarı’na ulaşarak sahneye çıktı Sinan Yılmaz eğitm şenliği alanı bir anda çıldırdı.

            

 Trabzon Şalpazarılılar yardımlaşma kültür ve turizm ve dayanışma dernek Başkanı 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesinde Şalpazarı Orta ve İlkokulu bahçesinde yönetim kurulu ekibiyle beraber toplanarak eğitim öğretim öncesinde öğrencilere burs bağışı topladılar.

Trabzon Şalpazarı’lılar, Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı Trabzon da Dernek Merkezinde yapılmıştı.

Turgut Kahraman Şalpazarı’lılar Dernek Başkanlığı Görevine 2008 Yılında başladı kırılması güç bir güven kazanan Başkan Kahraman ara vermeden üst üste 4 defa Başkan  seçilmesinden sonra tüzük değişikliği İle 2016’dan 2019 Nisan ayına kadar Başkan kalacak.

 

 

Kongrede tüzük değişiklikleri de yapıldı. Daha önce 2 yıllık sürelerle Başkan seçilen Turgut Kahraman bu defa 2019 Nisan ayına kadar Dernek Başkanlığına seçilmişti. 

Dernek Başkanı Turgut Kahraman yaptığı açıklamalarda dernek faaliyetleri ve bütçe gelir giderleri hakkında dernek üyelerine ve vatandaşlara bilgiler verdi. Göreve geldiği günden bu tarafa Her dönem kasamızı bir sonraki döneme artı bütçe ile bıraktıklarını söyledi.

 Trabzon Şalpazarılılar Eğitim gecesine bir süre önce aramızdan ayrılan Ofisci Muhammet Çömez’in eşi Fatma Çömez’in  Ağasar için yazdığı şiiri sunucu Necati Selvitop okudu.

 

Bu video 3.247 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa