...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”KTÜ Şalpazarı’nda MYO İçin Önerilen Binada İnceleme Yaptı”

KTÜ Şalpazarı’nda   MYO İçin Önerilen Binada İnceleme Yaptı;Trabzon Şalpazarı’nda  Meslek Yüksek Okulu için önerilen binada incelemelerde bulunuldu.

''KTÜ Şalpazarı’nda MYO İçin Önerilen Binada İnceleme Yaptı''

 

Trabzon’dan gelen bir heyet Şalpazarı’na kazandırılacak olan Meslek Yüksek Okulu için daha önceden Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından arsası bağışlanmasıyla Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen tarafından yapımı devam eden Kültür Binasının Meslek Yüksek Okula dönüştürülmesi için sunulmasın ardından İlçemize gelen heyet bina ile ilgili incelemelerde bulundular nihayi kararın yapılacak olan toplantı sonrasında açıklanacağı belirtildi.

Şalpazarı Meslek Yüksek Okulu olarak düşünülen binada incelemelerde bulunanlar

Doç. Dr. Halil İbrahim Okumuş, KTÜ Genel Sekreteri Mehmet Karabayır,  KTÜ Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr Serbülent  Vural, KTÜ  Rektör Danışmanı Serdar Kıyakoğlu  KTÜ Yapı İşleri Teknik Daire Başkanı Dr.Güler Eruz, Mimar İnşaat Mühendisi Ali Balta,  Elektrik Mühendisi İzzet Kömürcü, Jeoloji Mühendisi Ergün Karakaş, MYO olarak düşünülen binadaki inceleme sonucunun yapılacak toplantı sonunda açıklayacaklar.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

KTÜ Şalpazarı’nda   MYO İçin Önerilen Binada İnceleme Yaptı;Trabzon Şalpazarı’nda  Meslek Yüksek Okulu için önerilen binada incelemelerde bulunuldu.   Trabzon’dan gelen bir heyet Şalpazarı’na kazandırılacak olan Meslek Yüksek Okulu için daha önceden Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından arsası bağışlanmasıyla Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen tarafından yapımı devam eden Kültür Binasının Meslek Yüksek Okula dönüştürülmesi […]

Bu Haber 1.794 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa