ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”İcra Borcu İstanbul’dan Ödendi;Teşekkürler, Ali Usta”

”İcra Borcu İstanbul’dan Ödendi; Teşekkürler, Ali Usta” Trabzon’un Şalpazarı İlçesine bağlı Akçiriş mahallesi sakinlerinden İstanbul’da ikamet eden genç işadamı Ali Usta 10 Haziran 2017  Cumartesi günü ‘’ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com ‘’ Gazetemizde okuyucularımıza  ”14 Yıl Önceki Hastane Borcu İcralık Yaptı Anne’yi”-http://salpazari61.com/arsivler/23530  Haberimizi okuyarak yorum kısmında bu Annenin icra borcunu ödemek istediğini belirterek haber editörümüz ile irtibata geçerek gerekli işlemlerin yapılmasını istedi.

‘’ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com ‘’  Gazete sahibi ilgili haberi aldığı Tonya Haber editörü İnan Kalyoncu’yu telefonla arayarak  habere konu olan mağdurun icrası devam ediyorsa ödemek isteyen olduğunu kendisine anlattım Kalyoncu da ilgi mağdura ulaştı

Karaağaçlı Mahallesi’nden Fatma Sağlam hakkında hastane masrafları nedeniyle başlatılan icra takibine Ali Usta noktayı koydu. İstanbul’da yaşayan Usta, Sağlam’ın icra masraflarının tamamını ödedi. Borcu ödenen Fatma Sağlam, sevincinden konuşmadığını belirterek “Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Bizi sıkıntıdan kurtardı, Allah ona bir sıkıntı vermesin… Devletin yapamadığını yaptı.” dedi.

2003 yılında KTÜ Farabi Hastanesi’nden taburcu olurken oğlu adına senet imzalayan Sağlam, borcunu ödeyemeyince hakkında icra takibi başlatılmış, bu arada arazisine de haciz konulmuştu. Konunun Tonyahaber’de haberleştirilmesinin ardından Şalpazarı Ses Gazetesi sahibi Mustafa Özcan da haberi kendi haber sitesinde paylaştı. İstanbul’da yaşayan Şalpazarı’lı bir vatandaş, haberi okuyunca Özcan’la iletişime geçti. O da Tonya haber’le bağ kurmasını sağladı. İstanbul’da ticaretle uğraşan Ali Usta, Tonya haber’i arayarak Sağlam’a yardımcı olmak istediğini bildirdi. Yapılan görüşmelerden sonra Sağlam’ın borcu Ali Usta tarafından gönderilerek icra dosyası kapatıldı. Tonya haber’e konuşan Fatma Sağlam şunları söyledi: “Ali Usta’yı tanımıyorum.

Şalpazar’lı olduğunu öğrendim. Bize sahip çıktı. Borcumuzu ödedi. Hastane tarafından yapılan icra takibini durdurdu. Kendisine nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Sağ olsun. Bizi bu sıkıntıdan kurtardı. Allah ona hiçbir sıkıntı vermesin. Allah ona da çok versin. Zor zamanımızda Hızır gibi yetişti. Devletin yapamadığını Ali Usta yaptı.” Bizim bu zor zamanımızda imdadımıza yetişen Şalpazarı’lı  Ali Usta’ya  çok çok teşekkür ederim Allah Ondan Razı olsun bizlerin karanlık günlerimizi ışık olmasını sağladı dedi.

‘’ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com ‘’ Ekibi olarak genç işadamı Ali Usta’ya teşekkür ederiz.

ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

”İcra Borcu İstanbul’dan Ödendi;Teşekkürler, Ali Usta”Trabzon’un Şalpazarı İlçesine bağlı Akçiriş mahallesi sakinlerinden İstanbul’da ikamet eden genç işadamı Ali Usta 10 Haziran 2017 Cumartesi günü ‘’ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com ‘’ Gazetemizde okuyucularımıza ”14 Yıl Önceki Hastane Borcu İcralık Yaptı Anne’yi”-http://salpazari61.com/arsivler/23530 Haberimizi okuyarak yorum kısmında bu Annenin icra borcunu ödemek istediğini belirterek haber editörümüz’le irtibata geçerek gerekli işlemlerin yapılmasını istedi.

Bu Haber Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa