''Şalpazarı'nda Erdoğan Bayraktar'a Sevgi Seli'' - ...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com... | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
18 Kasım 2017 Cumartesi
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”Şalpazarı’nda Erdoğan Bayraktar’a Sevgi Seli”
”Şalpazarı’nda Erdoğan Bayraktar’a Sevgi Seli”
Şalpazarı, efsane Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar‘ı hiç unutmuyor. Şalpazarı ile yakın akrabalık ve hısımlık bağı olan eski Bakan Erdoğan Bayraktar, Partisinin Referandum kampanyası için geldiği İlçede coşkuyla...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Şalpazarı, efsane Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar‘ı hiç unutmuyor. Şalpazarı ile yakın akrabalık ve hısımlık bağı olan eski Bakan Erdoğan Bayraktar, Partisinin Referandum kampanyası için geldiği İlçede coşkuyla karşılandı.

Eski Bakan’a Şalpazarı’nda Yoğun İlgi

 

Bakanlığı döneminde Şalpazarı’na büyük hizmetleri olan Erdoğan Bayraktar, AK  Parti İlçe binası önünde İlçe Başkanı Murat Topkara, partililer, bazı muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Bayraktar‘ı bağrına basan Şalpazarılılar ayak üstü de olsa kendisini hiç bir zaman unutmayacaklarını ifade etmekten de geri kalmadılar.

 

Erdoğan Bayraktar Konuşmalarına Şöyle Devam Etti

 

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar daha sonra Partisinin programı gereğince İlçe Başkanı Murat Topkara ile birlikte seçim konuşması yapmak üzere Parti binasına geçti. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın da katıldığı toplantıda bir konuşma yapan eski Bakan, tarihten günümüze kadar vuku bulan olayları hatırlatarak, Türkiye’nin batılı ülkelerin istediği şekilde müdahale edebildiği bir ülke olmaktan kurtulması gerektiğini bunun için de 16 Nisan’daki Referandum’un bir milat olacağını ifade ederek, “Sandıkları EVET oylarıyla doldurun” diye konuştu.

 

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, seçim çalışmalarına katkıda bulunmak için geldiği Trabzon’da dur durak bilmiyor. Tüm ili karış karış gezen deneyimli siyasetçi, uğramış olduğu bölgelerde vatandaşlara ‘neden evet’ demeleri gerektiğini ayrıntılarıyla anlatıyor.

Bayraktar çalışmalarında millet olarak 15 Temmuz’da işgalci ve terörist darbe girişimine ‘hayır’ diyerek dünya ki mazlum, mağdur, sömürülen ve geri bırakılmış halklara örnek olduklarını ifade ederek şunları söylüyor: “16 Nisan referandumunda sistemi bir başka güç veya darbeciler değil, millet olarak biz değiştireceğiz.

Başkan Kurukız’da AK Parti İlçe Binasında

16 Nisan’da yapılacak yeni Hükümet sistemi için AK Parti & MHP Genel Başkanlarının almış oldukları ortak destek İlçemizde de hız kesmeden devam ediyor. Şalpazarı’nı ziyaret eden eski Bakan Erdoğan Bayraktarı Şalpazarı Belediye Başkanı aynı saatte Belediye Meclis üye toplantılarını ileri bir saate erteleyerek İlçe Belediye Başkanı Refik Kurkız, Başkan yardımcılarından Hasan Karabayır, Faruk Beldüz Katıldı.

Açılış Konuşmasını Başkan Topkara Yaptı

Açılış konuşmasını Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara yaptı, ardından Şalpazarı Belediye başkanına mikrofonu verdi Başkan Kurukız’da kısa bir selamlama konuşmasında bulundu,

Başkan Kurukız Büyüklerime Söz Verdim İlçe İçin

Şalpazarı’nı ziyaret eden eski Trabzon AK Parti Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın referandum desteği için geldi İlçe teşkilatında konuşan Şalpazarı Belediye başkanı Refik Kurkız 15 Temmuz darbe akşamı bu binaya ilk gelenlerdenim ve sayın Bakanım sizleri karşıladığımız bu alanın ismini de ilk Belediye Meclis toplantısında ‘’15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanı ‘’olarak değiştirdik.

İlçemin daha iyi bir hizmet alabilmesi için İçişleri bakanımız sayın Süleyman Soylu’ya ilçemizi ziyaret ettiği zaman söz verdim ve bende kapı kapı dolaşarak kararsız olan seçmenleri ikna etmeye devam ediyorum.

Cumhurbaşkanımıza da  Söz Verdim

Türkiye Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon  mitinginde İlçemiz halkı olarak hep beraberdik AK Parti Trabzon Milletvekillerimiz vasıtasıyla Cumhurbaşkanımızla bir araya gelme fırsatımız oldu. Cumhurbaşkanımızın konuşmasına Ağasar Deresin dörtlüğü ile başlaması hatırlatarak ben de kendisine yüksek bir oy ile kararımızın EVET olacağını kendisine belirterek söz verdim

 

 

 

Dr. ERDOĞAN BAYRAKTAR
İnşaat Yüksek Mühendisi

Trabzon’un Of İlçesi’nde doğdu. İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Anabilim Dalı’nda ‘Metropol Şehirlerde Alternatif Yerleşim Bilimleri’ konusunda Yüksek Lisans derecesi aldı. İnşaat Sözleşmeleri konusunda doktora tezi hazırladı.

Askerlik görevi sırasında, 6 bin konutun inşaatında Kontrol Amir Vekili olarak çalıştı. 1973-1994 yılları arasında özel sektörde 21 yıl müteahhit ve konut yapı kooperatifi yöneticisi olarak, 3 bin konut, ofis ve sanayi işyerleri üretimini gerçekleştirdi.

1989-1999 yılları arasında İstanbul Büyükşehir ve Eminönü Belediyelerinde 10 yıl Belediye Meclis Üyeliği yaptı.

1994 yılı sonunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde KİPTAŞ’ı kurdu ve 4,5 yıl Genel Müdürlüğünü yaptı. Bu görevde iken, İstanbul’un 11 değişik bölgesinde 17 bin konutluk yerleşim birimi üretimi gerçekleştirdi.

1999-2000 yılları arasında ABD’de 10 ay süreyle Yabancı Dil ve İnşaat Teknolojileri eğitimi aldı. Avrupa’da çeşitli ülkelerde konut, işyeri, kooperatifçilik ve gayrimenkul sistemleri hakkında eğitim ve seminerlere katıldı.

2000-2001 yıllarında Ankara Büyükşehir Bld. Metropol İmar A.Ş.’de Genel Müdürlük yaptı.

Aralık 2002 – Mart 2011 tarihleri arasında Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ve Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Bu sürede;
81 il, 800 ilçe 1.900 şantiyede toplam 512 bin konut uygulaması başlattı. Konutlarla birlikte, 150 hastane, 875 okul ile altyapı çevre düzenlemesi ve diğer sosyal donatıları yapıldı.

İspanya Kraliyet Ailesi tarafından “Alt Gelir Grubuna Yönelik Konut Üretimi”nden dolayı TOKİ Başkanı iken “Kraliyet Nişanı” ödülü verildi.

11 Haziran 2011 seçimlerinde Ak Parti Trabzon Milletvekili oldu ve T.C. 61. Hükümetinde 2,5 yıl Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görev yaptı. Bu sürede, TOKİ Başkanlığı döneminde başlattığı “Kentsel Dönüşüm” çalışmalarını “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü” ekseninde ülke geneline yaygınlaştırarak başarıyla sürdürdü.

Kariyeri boyunca, ulusal ve uluslararası pek çok konferansa katılımının yanı sıra, üniversitelerde şehircilik, kentsel dönüşüm, gayrimenkul geliştirme ve finansmanı, inşaat sektörü, konut politikaları ve TOKİ uygulamaları konularında dersler ve seminerler verdi.

Yaptığı çalışmalar nedeniyle farklı zamanlarda 5 fahri doktora ünvanına layık görüldü;

Gazi Üniversitesi,
Toplu Konut alanındaki birikimi, kamu arazilerini ve kaynaklarını verimli biçimde değerlendirip halka açmasındaki çabaları; alt gelir gruplarına yönelik konut üretimi konusundaki katkıları, gecekondu önleme, kentsel gelişim ve yenileme konularında göstermiş olduğu başarılardan dolayı Erdoğan Bayraktar Gazi Üniversitesi tarafından fahri doktora unvanı verilmiştir.

Kocaeli Üniversitesi,
TOKİ Başkanlığı dönemindeki üstün başarıları ve Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi’nin kurulması aşamalarında verdiği destek sebebiyle Erdoğan Bayraktar’a fahri doktora verilmiştir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi,
Afet riski altındaki alanların dönüşümü, depreme karşı güvenli ve çevreye duyarlı konut üretimi alanlarında gösterdiği faaliyetlerden dolayı Erdoğan Bayraktar’a fahri doktora verilmiştir.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi,
Gecekondulaşmanın önlenmesi, yenileşme ve dönüşümü alanlarındaki çalışmalarından dolayı Erdoğan Bayraktar’a fahri doktora unvanı verilmiştir.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi,
Toplu konut, gecekondulaşmanın önlenmesi, kentsel dönüşüm, gayrimenkul geliştirme ve kamu arazilerinin değerlendirilmesi konularında yaptığı çalışmalar nedeniyle Erdoğan Bayraktar’a fahri doktora unvanı verilmiştir.

2006 yılında “Gecekondu ve Kentsel Yenileme”,
2007 yılında “Bir İnsanlık Hakkı Konut: TOKİ’nin Planlı Kentleşme ve Konut Üretim Seferberliği”,
2013 yılında “Şehirlerin Dönüşümü”,
2014 yılında “Model Şehirler, Avrupa- Amerika” adlı kitapları yayınlandı.

Erdoğan Bayraktar evli ve 5 çocuk babasıdır.

Bu Haber 2.629 kez Okundu
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa


...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”Kenan Verep Çarlaklı da Ebediyete Uğurlandı””Kenan Verep Çarlaklı da Ebediyete Uğurlandı”Trabzon Çarşıbaşı Belediyespor’un Kaleci Antrenörü...
”İzmir Trabzon Şalpazarlılar Derneğini Ziyaret Ettik””İzmir Trabzon Şalpazarlılar Derneğini Ziyaret Ettik”''İzmir Trabzon Şalpazarlılar Derneğini Ziyaret...
”Gururumuz Çırakoğlu ve Beraberindekiler Başkan Kurukızı Ziyaret Ettiler””Gururumuz Çırakoğlu ve Beraberindekiler Başkan Kurukızı Ziyaret Ettiler”http://www.sanalbasin.com/trabzon-haber-siteleri''Gururumuz Çırakoğlu ve Beraberindekiler Başkan...
”Atatürk’ü  Ölümünün 79. Yıldönümünde Şalpazarı’nda Andık””Atatürk’ü  Ölümünün 79. Yıldönümünde Şalpazarı’nda Andık”''Atatürk’ü  Ölümünün 79. Yıldönümünde Şalpazarı’nda...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”Bahçeli;Vakfıkebir’de Akrabalarının Kabrini Ziyaret Etti””Bahçeli;Vakfıkebir’de Akrabalarının Kabrini Ziyaret Etti””Bahçeli;Vakfıkebir’de Akrabalarının Kabrini Ziyaret Etti”;Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)...
Haberimiz Ses GetirdiHaberimiz Ses GetirdiŞalpazarı ses Haber de yayınlanan Haberimiz ses getirdi....
”Şalpazar’nın Yeri Bende Başkadır ‘”Şalpazar’nın Yeri Bende Başkadır ‘”Maçka da Bulunan Dostlarımızı Ziyaret Ettik” Şalpazarı Orman...
”Ya devlet başa ya Kuzgun leşe!””Ya devlet başa ya Kuzgun leşe!”Teknik direktör değişimi söz konusu olduğunda sezon devam...
” J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis’e Hoş Geldin Ziyaretinde Bulunduk”” J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis’e Hoş Geldin Ziyaretinde Bulunduk”Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Taşkın’ın yeni görev...
”Kenan Verep Çarlaklı da Ebediyete Uğurlandı””Kenan Verep Çarlaklı da Ebediyete Uğurlandı”Trabzon Çarşıbaşı Belediyespor’un Kaleci Antrenörü Tacettin Verep’in Babası...
”İzmir Trabzon Şalpazarlılar Derneğini Ziyaret Ettik””İzmir Trabzon Şalpazarlılar Derneğini Ziyaret Ettik”''İzmir Trabzon Şalpazarlılar Derneğini Ziyaret...
”Ya devlet başa ya Kuzgun leşe!””Ya devlet başa ya Kuzgun leşe!”Teknik direktör değişimi söz konusu olduğunda sezon devam...
” J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis’e Hoş Geldin Ziyaretinde Bulunduk”” J. Kd. Bşçvş.    Mehmet Mis’e Hoş Geldin Ziyaretinde Bulunduk”Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Taşkın’ın yeni görev...
”Kadırga’dan Ortak Karar Çıktı;Otçular 21 Temmuz 2017’de””Kadırga’dan Ortak Karar Çıktı;Otçular 21 Temmuz 2017’de”''Kadırga'dan Ortak Karar Çıktı;Otçular 21 Temmuz 2017'de''Trabzon Valiliği...
”Kamiloğlu Deniz Vakalarına Karşı Uyardı””Kamiloğlu Deniz Vakalarına Karşı Uyardı”Büyükliman Aile Sağlığı Merkezi Hekimi Dr. Zafer Kamiloğlu,...
”Şalpazarı’nda Kutlu Doğum Programı’nda Konferans verildi””Şalpazarı’nda Kutlu Doğum Programı’nda Konferans verildi”Şalpazarı’nda Kutlu Doğum Programı’nda Konferans verildi. Şalpazarı Müftülüğü,...

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
 • Anket

  • ŞALPAZARI'NDA SORUN OLARAK NELERİ GÖRÜYORSUNUZ?

   Sonuçlar

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı