”Şalpazarı Tarihinde İlk İçişleri Bakanının Ağırladı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı Tarihinde İlk İçişleri Bakanının Ağırladı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Trabzon AK Parti Milletvekili ve İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu Şalpazarı Halkına Seslendi. Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, İl Yönetim Kurulu ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp, AK Parti İlçe Yönetimi, Kadın  ve Gençlik Kolları Başkanı ve yöneticileri Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Belediye Meclis üyeleri Mahalle Muhtarları kalabalık halk İlçe girişinde  bulunan İlçe Emniyet Amirliği önünde Şalpazarı ilk defa bir İçişleri bakanını bağrına basarak Çiçeklerle karşıladılar.İçişleri Bakanına ulaşmak dokunmak isteyen kalabalık halk izdihamlara neden oldu.

''Şalpazarı Tarihinde İlk İçişleri Bakanının Ağırladı''

Şalpazarı Bakanı Çiçeklerle Karşıladı. Bakan Soylu İlçe Girişindeki karşılamada İlçe kaymakamı Murat Beşikci Bakan’a İlçemize hoş geldin dedi.

 

Şalpazarı’nı ziyaret eden İçişleri Bakanına Şalpazarı Garnizon Komutanı Mehmet Taşkın İlçemize hoş geldin dedi.

 

Şalpazarı’nı ziyaret eden İçişleri Bakanına Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız İlçemize hoş geldin dedi

 

Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İlçe girişinden konuşma yapacağı alana kadar kalabalık halk la beraber yürüdüler.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuşma yapacağı AK Parti İlçe Binası önüne toplu bir şekilde İlçe halkını sorunlarını dinleyerek ilerledi.

İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu‘na hitaben, “Kandil’deki  Murat Karayılan‘dan ben sana uzak mıyım sadece bunu söyle.  İmralı‘daki terörist başı Apo’dan ben sana uzak mıyım onu söyle. Bu ne kadar kindir, hırstır, başkalarının istediğini yerine getirebilmek ve bu ülkenin yarınlarını engelleyebilmek için kafa karışıklığıdır.” dedi.

Soylu,  Şalpazarı ilçe meydanında parti otobüsünün üzerinden vatandaşlara hitabına,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binalı Yıldırım’ın selamlarını ileterek başladı.

 

Bu video 5.897 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa