''Cora;Şalpazarı'nı Dinledi'' - ...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com... | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
15 Ağustos 2017 Salı
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”Cora;Şalpazarı’nı Dinledi”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Referandum çalışmalarına Şalpazarı’nda devam eden AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, vatandaşlarla bir araya geldi. Cora İlk olarak Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara ve bazı yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra AK partili üyelerle  beraber İlçe binasında durum değerlendirmesinde bulundu.

Şalpazarı’na Referandum çalışmaları için gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından  mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu kalabalık sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

 

Başkan Kurukız; İlçemiz İçin Evet Diyoruz

Sabah kahvaltısını düzenleyen Başkan Kurukız burada bulunanlara kısa bir konuşma yaptı  İlçemiz için daha güçlü olmamız için hep beraber istediklerimizi almamız için EVET diyoruz ben geçtiğimiz Salı günü ilçeme bağlı mahalle muhtarlarına 16 Nisandan sonra hangi mahalle daha fazla evet getirmiş ona göre hizmet edeceğim.

Bizim en büyük destekçimiz olan Şehzadeler  şehri İstanbul’un  Üsküdar Belediye Başkanımıza Sayın Cumhurbaşkanımız oy verdi bizde Bizim değerimizi mahcup etmemek için çalışmalarımızı ona göre yapmalıyız dedi.

Başkan Topkara Teşekkür Etti

Sabah kahvaltısı düzenleyen Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız ve ekibine AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara Teşekkür etti.

Trabzon AK Parti Milletvekili Av. Salih Cora, Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Belediye Başkanı Refik Kurukız Başkan  yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, Trabzon AK Parti İl Başkan yardımcısı ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp partililerle beraber toplu Esnaf ziyaretinde bulundular.

Cora 16 Nisan referandum Bilgilendirmesinde Bulundu

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın da bizzat katıldığı program AK Parti ve MHP’nin ortak referandum çalışması şeklinde gerçekleşti. Ana muhalefet partisinin “tek adamlık gelecek” iddialarına da sert çıkan Cora şunları söyledi:

 

Anayasa değişikliği paketinin neler getireceğini ulaşabildiğimiz herkese anlatmaya çalışıyoruz. Bıkmadan, yorulmadan aklında soru işareti olan herkesle görüşüp kendilerini ikna etmeye çalışıyoruz. Bizi dinledikten sonra kuşkularını gideren birçok insan var. Ben böyle duymamıştım dedikleri çok konu oluyor. Şüphesiz bunda ana muhalefet partisinin yalan yanlış materyallerle halkımızı kandırma çabasının payı var. Bu yalanlardan biri de tek adamlık yalanıdır. 15 yılda girdiği her seçimi ezici üstünlükle kazanan bir lider var. 11 seçim kazanmış bir lidere tek adam diyebilir misiniz? Bu ne kadar doğru ve tutarlı olur? Liderimiz ve Kurucu Genel Başkanımız, Sayın Cumhurbaşkanımız’ın arkasında tek millet var. Milleti yanına alan ve girdiği her seçimi büyük bir zaferle kazanan Sayın Cumhurbaşkanımız’a tek adamlığı yakıştırmak her şeyden evvel her daim yanında bulunan milletimize hakarettir. Tek adamlıktan değil tek devlet, tek millet, tek vatan ve tek bayraktan yanayız.

Cora AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara ve ekibiyle beraber gün boyu ve gece geç saatlere kadar Şalpazarı İlçesine bağlı mahallerde seçmenleri bilgilendirdiler.

 

 

 

Bu video 5.681 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...