''Büyükliman'da Soylu Fırtınası Esti'' - ...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com... | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
18 Kasım 2017 Cumartesi
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”Büyükliman’da Soylu Fırtınası Esti”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

İç İşleri Başkanı Bakanı Süleyman Soylu, Büyükliman Yöremizde bulunan Beşikdüzü, Vakfıkebir ve Çarşıbaşı ilçelerimizde halka hitap etti.

Bakan Soylu, sabah geldiği Trabzon’da parti otobüsüyle Beşikdüzü ilçesine geçerek burada sivil toplum kuruluşu üyeleri, muhtarlar ve partililerle bir araya geldi.  Daha sonra Beşikdüzü ve Vakfıkebir’de yaptığı konuşmalarda vatandaşlardan referandum için “Evet” oyu istedi.


KADIN OLMAZSA DÜNYANIN DİREĞİ YIKILIR
Bakan Soylu “Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar günü. Evet burası bizim memleketimiz, kadın meselesini, kadım emeğini, kadının hayatta nasıl ve nerede yer aldığını en iyi bilebilen ve bunu en iyi hisseden her gün bunu yaşayan ve her gün bununla birlikte olan bir anlayışın sahibidir. Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü özellikle tebrik ediyorum. Kolay değil biz kendi memleketimizden biliyoruz. Kimisi fındık toplar, kimisi çay kırar, kimisi esnaflık yapar, kimisi de evladı bu ülkeye faydalı yararlı olsun, iyi bir insan olsun diye elinden gelen gayreti gösterir. Bizim ailemizin temel direği kadındır. Eğer bu böyle bilindiği andan itibaren medeniyetimizin en önemli unsuru olan aile yine biliriz ki, bu ülkeyi yarınlara sağlıklı toplumların temelini oluşturan aile bu ülkeyi yarınlara sağlıklı bir şekilde getirir. Onun için kıymetli beyler, kadın olmazsa dünyanın direği yıkılır” dedi.


CHP ŞAŞKINLIK İÇERİSİNDE 
Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin değerlendirmede bulunan Bakan Soylu önemli bir zaman dilimi içerisinde olduklarını dile getirerek 16 Nisan’da memleketin önemli bir karar vereceğini söyledi.Artık milletin borusunun ötme zamanının geldiğini kaydeden ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Bakan Soylu şöyle konuştu: “Şimdi bu Kılıçdaroğlu var ya, var dimi bu Kılıçdaroğlu? Bu son günlerde bir şaşkınlık içerisinde. Acaba aklımı yetmedi, ya da dili mi sürçtü? Derdi ne peki onların biliyor musunuz? Derdi şu, milletin ayağına gitmeyecekler, milletin kapısını çalmayacaklar, milletin değerlerine saygı duymayacaklar. Şimdi ki seçimde iktidar olmak için yüzde 50’nin üzerinde bir oy lazım. Olmazsa ne olacak? Ana muhalefet partisinin genel başkanı çekip gidecek değil mi? Koltuğunu korumak istiyor adam. Koltuğunu korumak için de yanına koltuk değneği almış. Kimi almış, bizim bu gün mücadele ettiği PKK’yı almış. Almış mı? Almış. Murat Karayılan ne diyorsa Kılıçdaroğlu bugün aynısını söylüyor.


KILIÇDAROĞLU PKK İLE ANLAŞARAK GÜNEYDOĞU’YA GİTTİ
Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerime söylüyorum; bu tarihi bir zillet olur. FETÖ Pensilvanya’dan ne söylüyorsa bugün Kılıçdaroğlu aynısını söylüyor başka bir şey de söylemiyor. Bir de okusa bari ya hu.  Okumak ta okumuyor ha. Okumamış bir değerlendirme ortaya koymamış, biraz kafası güzeldi galiba. Yıllardan beri aynı hikâyeyi hep birlikte görüyoruz. Güneydoğu’ya gitti Kılıçdaroğlu, gitti ama PKK ile anlaşma yaparak gitti. Orada bir tek ay yıldızlı bayrak yoktu. Anlaşmayı öyle yaptı çünkü. Bunlar bu ülke için her kalıba girerler yeter ki bu ülkede millet iktidara gelmesin başka bir şey değil” dedi.


Bakan Soylu’ya Beşikdüzü’nde ve Vakfıkebir ziyaretlerinde Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Beşikdüzü İlçe Başkanları Harun Demirci ve Vakfıkebir İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu eşlik ettiler.

Bu video 3.018 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...