”İkinci Güven Tazeledi BAŞKON’A İkinci Defa Başkan Seçildi” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”İkinci Güven Tazeledi BAŞKON’A İkinci Defa Başkan Seçildi”

Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON) tarafından kurulan Basın Yayın ve İletişim Proje Geliştirme Derneği olağan kongresini yaptı. Kongrede başkanlığa yeniden Şalpazarı ilçemizin Üzümözü mahallesinden TRT Prodüktörü -Gazeteci Sadık İkinci seçildi.

image829

Sadık İkinci’yi Tanıyalım;Şalpazarı İlçemiz eski esnaflarından Sadık & Hanım Çiftinin 6 erkek ,1 kız çocuklarından birisi Yenişalpazari.com sahibi Turgay İkinci’nin kardeşidir.

 

 

BAŞKON’ lular tarafından kurulan İletişim Proje Geliştirme Derneği olağan kongresini yaptı. Başkanlığa yeniden Şalpazarılı hemşehrimiz TRT Prodüktörü -Gazeteci Sadık İkinci seçildi.

 

 

Kongreden sonra bir teşekkür konuşması yapan Sadık İkinci ,” BAŞKON’ un mensubu olmanın, BAŞKON ailesi ile birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. Zaten BAŞKON ‘ lu olmak başlı başına bir ayrıcalıktır.  Ümit ediyorum ki Basın-Yayın ve İletişim Derneği olarak dürüstlük ve ilkeli olmanın tüm koşullarını yerine getireceğiz.  Hak için halka hizmet etmek, doğruyu söyleyip doğruyu yazmak başlıca hedefimiz olacaktır. ” dedi.

 

Memleket ve milletimiz için saygı değer bir yapı içinde olacaklarını, önemli projeler geliştireceklerini, bu projelerini mevcut hükümetle gerçekleştireceklerini söyleyen İkinci, konuşmasında şunları da söyledi: “Bilinmesi gereken bir husus var ki,  projelerimizde hükümetimizle birlikte çalışacağız ancak  iktidarın eksiklerini-yanlışlarını görüp, yazıp söylemekten geri durmayacağız. Tabii bu arada hatırlatmakta yarar görüyorum; bizim için vefa çok önemlidir. Biz göründüğümüz gibi olacağız.

 

 

Hiçbir zaman ikili oynamayacak, arkadaşlarımızı satmayacak, arkasından kuyusunu kazmayacak, ikilem içinde olmayacağız… Hatta bunu en önemli unsur olarak görüyor ve toplumumuza vefanın fevkalade önem taşıdığını, haram, yalan ve talanın, Ahlâkî unsurların bizim için önemli olduğuna vurgu yapacağız. Milli ve manevi değerlerimize, Anadolu insanının hasletine saygı gösterilmesini sağlayacak, her şeyi Türk milletinin hayrına olacak şekilde inşa edeceğiz. Allah utandırmasın” dedi.

13256010_1703489616567460_4945643009130880627_n

BAYİP Yönetimine Ercan Kandemir de Girmeyi Başardı

Şalpazarı İlçemize bağlı Düzköy mahallesinden Atolyeci Muhammet Kandemir’in  oğlu Gündem Yazar Şalpazarı yerel haber sitemizin sahibi Ercan Kandemir de  TRT Prodüktörü ve Gazeteci Sadık İkinci ” Basın Yayın ve İletişim Proje Geliştirme Derneği yönetim kurulu başkanlığı seçimlerinde   yeni yönetim kurulu listesine girmeyi başardı.

 

 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”İkinci Güven Tazeledi BAŞKON’A İkinci Defa Başkan Seçildi”Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON) tarafından kurulan Basın Yayın ve İletişim Proje Geliştirme Derneği bugün olağan kongresini yaptı. Kongrede başkanlığa yeniden Şalpazarı ilçemizin Üzümözü mahallesinden TRT Prodüktörü -Gazeteci Sadık İkinci seçildi.

Bu Haber 6.104 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa