”Şalpazarı’ndan Sağlık Ordusuna 19 Nefer Daha Katıldı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’ndan Sağlık Ordusuna 19 Nefer Daha Katıldı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

“Şalpazarı Ayten Yılmaz Sağlık Meslek Lisesi” olan, Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 20. Mezuniyet Töreni Atatürk İlkokulu Salonu’nda yapıldı.

''Şalpazarı’ndan Sağlık Ordusuna 19 Nefer Daha Katıldı''

Törene Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez, Garnizon Komutanı Mehmet Taşkın, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Emniyet Amiri Akif Güngör, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Bilici Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Malmüdürü Ahmet Kandil, İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik, AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Bektaş, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Murat Yılmaz, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

SAĞLIK MESLAK MEZUNİYETİNİ VERDİ 010

Okul Müdürü 20. Mezuniyet Töreninde Çok Heyecanlıydı

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mustafa Demir,  2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’nda 295 öğrencinin öğrenim gördüğü Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 20. mezuniyet törenine katılan davetlilere, “Hoş geldiniz” diyerek başladığı konuşmasında, okullarının sağlık eğitiminde marka olma vizyonuyla yoluna devam ettiğini ve bu istikamette görevlerini en iyi şekilde yerine getirmenin mutluluğu içinde olduklarını söyledi.

SAĞLIK MESLAK MEZUNİYETİNİ VERDİ 016

Salonu dolduran öğrenci velilerine de seslenen Müdür Mustafa Demir sözlerini şöyle sürdürdü:“Değerli velilerimiz… Sizden 4 yıl önce emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı okulumuz tüm personeli ile eğitti, şekillendirdi, bilgilerle donattı.

Vatan ve milletini seven, kendinden emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden, bilgili, görgülü, yaşamayı ve yaşatmayı görev bilen, sevgi dolu bireyler olarak hazırladı.

 

Şimdi size büyük bir mutluluk ve heyecan içinde tekrar takdim ediyoruz. Onların istikballeri için hiç bir endişe duymayın. Mezun olan öğrencilerimiz hiç beklemeden Devlette ve özel sektörde iyi şartlarda iş bulma imkanına sahiptirler.”

 

İlçe Kaymakamı Sönmez Öğrencilere Şalpazarı’nı Unutmayınız Okulunuzla Gurur Duyunuz Dedi

Şalpazarı Kaymakamı Sönmez de, buraya kadar evlatlarının güzel bir gününe şahitlik etmek için çoğu dışarıdan gelen öğrenci velilerine “Hoş geldiniz” dedi. Kaymakam Sönmez,  Şalpazarı’nın Türkiye Haritasında, Trabzon’da küçük bir nokta olduğunu ancak, çocukların kaderini değiştirecek kadar önemli bir merkez olduğunu ifade ederek, “Çocuklarınız burada temiz, nezih bir ortamda, güvenlikli bir ortamda eğitim aldılar. Bugün mezun olup, uçup gidecekler.

 

Sizlerden küçük bir istirhamımız var. Çevrenizdeki tanıdıklarınıza, eşlerinize dostlarınıza, Şalpazarı’nı ve okulumuzu övmeniz ve onlara takdirlerinizi iletmenizi bekliyoruz” dedi.

 

Okul Birincisi Bünyamin Çakmak;

Okul birincisi Bünyamin Çakmak yaş kütüğe plaketi çaktı. Diplomasını ve plaketini ve Altın hediyesini İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Taşkın’ın elinden aldı.

 

Okul ikincisi Zeynep Kandil

Okul ikincisi Zeynep Kandil’e diplomasını . plaketini  ve Altın hediyesini Belediye Başkanı Refik Kurukız verdi.

 

Okul üçüncüsü Özlem Sağlam

Okul üçüncüsü Özlem Sağlam’a da plaketini. diplomasını  ve Altın hediyesini İlçe MEM Güner Cengiz verdi

 

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul’undan mezun olan 19 Hemşire adayı Uygulama Öğretmeni Nadiye Özen Gözaçan tarafından meslek yemini ettirildi

 

Şalpazarı Atatürk Okulu konferans salonunda gerçekleşen Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul mezunuyet töreni sonrasında  okul bahçesine çıkılarak kepler  4 yıllık uzun bir maratonun sonucunda sevinçle havaya fırlatıldı.

 

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul öğrencileri mezunuyet belgelerini aldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öğrenci Velileri kep fırlatm sonunda Hatıra fotoraflarında yerlerini aldılar

SAĞLIK MESLAK MEZUNİYETİNİ VERDİ 165

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul’un 20 mezunlarını verdiği törende sunum sırasında bazı aksaklıkların yaşanmasıda gözden kaçmadı

ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…Haber Ekibi olarak mezun olan 19 Hemşire asayına bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diler

 

Bu video 144 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa