...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Murat Yılmaz’ı Duygulandıran Bina Açılışı Gerçekleşti”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Murat Yılmaz’ı Duygulandıran Bina Açılışı Gerçekleşti”;Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi  bundan böyle yeni binasında  hizmet verecek.

Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından kendi öz kaynakları tarafından alınan arazi üzerine  yaptırılan bina açılışı bu gün saat 11.00 sularında açıldı.

esnaf odası 125

Yeni bina açılışını Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Murat Yılmaz, İlçe Kaymakamı Cafer Sönmez, 15. Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçüoğlu,  Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara Belediye Başkan yardımcılarından  Faruk Beldüz, Hasan Karabayır Kooperatif üyelerinin yanı sıra, S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlarından  Trabzon’un bazı İlçeleri ve Torul’dan katılımlar eşliğinde resmi açılış gerçekleştirildi.

İlçe Dışından Gelenler yapılan Hizmet Binasına Hayran Kaldılar

Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından yaptırılan bina açılışına gelen misafirler başta olmak üzere açılışı ve daha sonra konuşmaları devam ettiren Trabzon 15. Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçüoğlu, adaşı olan Murat Yılmaz’a çok büyük bir eser yaratmışınız bu yaratmış olduğunuz esere emek veren y ekibi yönetim kurulunu tebrik ediyorum dedi.

Misafirler Yeni Mekanı Ziyaret ettiler

Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi hizmet verecek iç bölgeleri gezenler her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılan işçiliğin sonun da ortaya çıkan esere hayran kaldılar.

Sinema Salonu Gibi Adeta

Toplantı ve Kooperatif çalışmalarının yapılacağı bölümler ise kırmızı  koltuklar yerleştirilerek sinema salonu görünümlü bir salon yapılmış salonun karşı bölümünde Başkan ve yönetimim bulunacağı bir kürsü sağ ve solunda konuşmacılar için ayrılmış bir bölüm yukarıdan aşağı indirime Tv ekran görünümlü bir salonu gören açılışa gelen misafirler yapılan hizmet binasının  hizmet vereceği bölümleri hayran kaldıklarını belirttiler.

Murat Yılmaz Güven Tazeledi

Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yeni bina açılışı sonrasında mevcut yönetim mevcut Başkan Murat Yılmaz’la devam etme kararını aldı. Tek listeyle gidilen Genel kurulda güven  tazeleyerek Yyeniden Başkan seçildi.

 

Duygulandıran Plaket

Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Murat Yılmaz’a adaşı 15. Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçüoğlu tarafından bir plaket sunumunda bulundu bu plaket sunumu sırasında Gümrükçüoğlu; Murat Başkanı anlatmak ve tarif etmek çok zor bir görevi üstlendi ve benim onunla tanışmam 1993 yılında oldu halen de devam ediyor çok iyi birisi hizmeti seven biri dediği sırada Murat Yılmaz duygulanarak gözlerinden dökülen yaşlara hakim olamadı plaketi duygulu bir konuşma sonrasında Yılmaz’a teslim eden Gümrükçüoğlu biraz daha fazla ağlamalıydı az ağladı az ağlamaya para verilmiyor diye espride bulundu.

 

Şalpazarı’nda İki Güzel İnsan

Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Murat Yılmaz da Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın Plaketini verdi. Daha sonra söz alan 15. Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçüoğlu siz değerli misafirlere Şalpazarı ile bir güzel anımı paylaşayım geçtiğimiz dönem için Şalpazarı’nda yapılacak olan Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlık seçimi için geldiğim İlçe merkezinde bir lokantaya girdim yemek yiyorum ve konuşulanlar kulak misafiri oldum aynen bir birlerine şöyle söylüyorlardı ‘’İki güzel İnsan’’ ikisinden birisi seçilecek ancak iki aday da İlçede sevilen ve sayılan bir esnaf ve söz sahibi ne yapacağız bilemiyoruz kazananı tebrik etmek gerekiyor dediklerini duydum ve o zaman sandık başında Refik Kurukız’la tanışma fırsatı bulmuştum dedi.

 

Şu An İkisi de Başkan Karşımda

Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan seçimlerinde aday olan iki değerli insan şu an karşımda bunlardan birisi Murat Yılmaz Kooperatif Başkanı bir düğer aday ise Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız bunların her ikisini de tebrik ederim dedi.

 

Başkan Kurukız; Şalpazarı Demek Üsküdar, ya da Türkiye Demektir

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız yaptığı açıklamalarda Şalpazarı esnaf sanatkarlar kooperatifinin genel kurulu ve yapmış olduğu yeni bina ilçemize hayırlı uğurlu olsun. 2016 yılı Şalpazarı için inşaat yılı olacak demiştik. Murat Başkanım bu anlamda ilk açılışı yapmış bulunmaktadır. İnşallah bizlerde bu yıl içerisinde Gençlik Merkezimizin ve Kültür Merkezimizin temel atma törenlerini yapıp inşaatlarına başlayacağız.

Başkan Kurukız Terör Olaylarına Değindi

son günlerde yaşanan terör olaylarına değinerek bizim birliğimizi bozmak isteyenler var biz nasıl Çanakkale geçilmez demişsek ve buna fırsat vermemişsek bu birliğimizi bozmak isteyenlerde fırsat vermeyeceğiz dedi. Açıklamalarının devamında esnafımızdan gelen Halk Bankası Şubesi talebi  için Yapacak olduğumuz Kültür Merkezinde şube açmaları için yer verebileceklerini söyledi.

 

Şalpazarı’nın Kurtuluşu Turizm dedi

İlçemizde turizm kapsamında  turlar düzenleneceğini ve bu turların ilçe esnafımıza faydaları olacağını da belirtti.

Görüyorum burada birlik ve beraberliğin en güzel anlarını yaşıyor ve gösteriyoruz. Şalpazarı’nın her zaman böyle  Birlik ve Beraberlik içinde olması gerektiğini Üst Kimliğimizin Şalpazarı olması gerektiğini söyledi. Eğer biz birlik ve beraberlik içinde olursak önümüzde kimsenin duramayacağını ve her sıkıntılarının üzerinden geleceğini söyledi

Başkan Kurukız Hilmi Türkmen’den Selam Getirdim Dedi

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Gençlik Merkezimizin ve Kültür Merkezimizin temel atma törenlerini yapıp inşaatlarına başlanacağı tarihinde İstanbul da bulunduğu bir toplantıda konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen Başkanım Şalpazarı’na benim selamımı ilet Allah nasip ederse 18 Temmuz 2016  Şalpazarı’nda temelini atacağını söyledi.

 

AK Parti İlçe Başkanı Topkara Söz Aldı

Şalpazarı S.S.Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yeni bina açılışına katılan Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara konuşmak için söz aldı ve konuşmasında bu binanın yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ederim dedi ve sizlere bir müjde vermek istiyorum en kısa zamanda Şalpazarı’na Halk Bankası’nın kazandırılması için bir ekip oluşturacağız bu oluşturduğumuz ekiple beraber Ankara’ya siyasilerimizin yanına gideceğiz ve bu bankayı bura-ya alacağız garanti veriyorum dedi.

 

 

Bu video 78 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa