“3.Mesleğim Geleceğimdir Kariyer Günleri Buluşması” İz Bıraktı'' - ...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com... | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
12 Aralık 2017 Salı
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
“3.Mesleğim Geleceğimdir Kariyer Günleri Buluşması” İz Bıraktı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Trabzon Şalpazarı Dernekler Federasyonu’na üye Trabzon Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği, Hasan Keskin Başkanlığında 3. “Mesleğim Geleceğimdir Kariyer günleri Buluşması ve ‘’Suya Sabuna Dokun Ağız Diş Sağlığı Bilgilendirmesi Etkinlikleri  İlçemiz genelinde iki günlük güzel bir görsellik içerisinde gerçekleştirilen Eğitim Bilgilendirmesi büyük bir ilgiyle karşılandı ve emeği geçenlere teşekkür ederiz dediler.

Untitled-1

Trabzon – Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği tarafından 2 gündür ilçemizde devam eden  3. “Mesleğim Geleceğimdir Kariyer günleri Buluşması ve ‘’Suya Sabuna Dokun  Ağız Diş Sağlığı Bilgilendirmesi Etkinliklerinde Türkmen ve Kaymakam Sönmez’in teşekkür Konuşması.

Eğitim Derneği Şalpazarı’nda Mesleğim Geleceğimdir Kariyer günleri Buluşması” iz bıraktı

 

Merkezi İstanbul’da bulunan; Trabzon – Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği,  Üniversiteliler Platformu etkinliğinin  10.Şubat.2016 Çarşamba günü de hareketli bir şekilde devam etti.  İlk olarak sabah 09-00 da Eğitim derneği Başkan yardımcısı Kemal Türkmen önderliğinde Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı makamında ziyaret ettiler.

Daha sonra  10,30’da Şalpazarı Merkez Ortaokulunda ilçemizin değişik mahallelerinden olup da ilçe içi mezunu ve gurbet te bulunan okullardan Üniversite de okuyan genç kardeşlerimizin Eğitim derneği tarafından bu yıl 3. Sü düzenlenen ‘’3.Mesleğim Geleceğimdir Kariyer günleri Buluşması da konuşan öğrencileri dinleyen orta okul öğrencileri ileri dönemlerde meslek seçim ve okumak istedikleri bölümlerde nasıl başarılı olmak için nasıl ders çalışıldığını Üniversiteli öğrencilerden dinlediler.

 

Başkan yardımcısı Kemal Türkmen’in de görev yaptığı okul olan Şalpazarı Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans salonunda da Eğitim Gönülleri Saat 13,30’da: “Mesleğim Geleceğimdir Kariyer günleri Buluşması” bir araya geldiler.

Duygu Dolu Anlar Yaşandı

 

Trabzon – Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği tarafından 3. “Mesleğim Geleceğimdir Kariyer günleri Buluşması” konuşan Şalpazarı’nın en yüksek mahallesi Sinice de oturan ve Sağlık Meslek Lisesinde okuyan Bülbül Karagül pansiyonda kalmanın kazanmış olduğum Üniversitede bana çok büyük katkısı oldu bu pansiyon da kaldığımız dönemlerde bize kızdığını sandığımız öğretmenlerimiz aslında bize ne kadar eğitimimize önem verdiklerini anladım şu anda aramızda onlara teşekkür ederim dedi

 

Trabzon – Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği tarafından bu etkinlik programı,  çerçevesinde Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Bilici makamında ziyaret edildi, ardından de Dernek adına  Başkan Yardımcısı Kemal Türkmen tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz’e teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Trabzon – Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği tarafından 2 gündür ilçemizde devam eden  3. “Mesleğim Geleceğimdir Kariyer günleri Buluşması ve ‘’Suya Sabuna Dokun  Ağız Diş Sağlığı Bilgilendirmesi Etkinlikleri sonunda İlçemiz Kaymakamı Sayın Cafer Sönmez Makamında ziyaret edildi. Eğitim Derneği adına Kaymakam Sönmez’e de yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim edildi

 

Bu video 162 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...