...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Özcan’dan Teşekkür Plaketi”

tarama0005

9 TEMMUZ 2015 026

Untitled-1

Şalpazarı ses/ Sizin sesiniz. www.salpazari61.com/www.Şalpazarı61.web.tv  

9 TEMMUZ 2015 032

Ekibi desteklerinden dolayı Beşikdüzü Süt Mamülleri adına Pazarlama ve Reklam Müdürü Recep Karadeniz’ide  plaket sunumuyla onurlandırdı.

9 TEMMUZ 2015 028

Şalpazarı ses/ Sizin sesiniz. www.salpazari61.com/www.Şalpazarı61.web.tv    Haber sitesinin teknik desteği ve reklam düzenlemelerindeki haber yardımcı editörü ve RWD Media Grup adına Çelebi Boşbaş’ı da plaketle onurlandırdı.

Mustafa Özcan Kimdir?

Mustafa Özcan  10/O3/1965 Vakfıkebir de  doğdu evli 2 erkek çocuk babasıdır. Uzun yıllar İstanbul da çalıştığı dönemlerde Güneş, Tercüman Gazetesinde çalıştı ve Türkiye’nin ilk özel televizyonu olan o zamanki adıyla Magic Box Star 1 ve Tele on Tv’lerin de bazı dizilerde rol aldı. Ulusal, Bölgesel, ve  yerel bir  çok tv programlarına katıldı. Mercan fm ve Rize Mega radyo da bazı program sunumunda bulundu.

 Karadeniz Bölgesel yayın yapan 3 Gazete’nin Şalpazarı temsilciliği görevini sürdüren ve Büyükliman da faaliyet gösteren bazı Gazetelerde 2000/2010 arası görev yaptı. Daha sonra Şalpazarı Merkezli olarak kurmuş olduğu 2010 yılında ’Şalpazarı ses /Sizin Sesiniz.www.salpazari61.com/www.şalpazarı61.web.tv Büyükliman da en güncel haber sitesi olarak kısa zamanda  okurlarının gözüne girmeyi başardı oluşturulan genç ve dinamik bir kadroyla gündemi önceden belirlemede etkin olan yaptığı  özel haberlerden dolayı takdirle karşılandı çalışmaları. İlklere imza atan Şalpazarı ses /Sizin Sesiniz Yurt dışında yaşayan Türklerin bulunduğu bölgelerde olayları takip ederek Haber sitesi’ne aktaran Muhabirleri bulunmaktadır.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Şalpazarı ses/ Sizin sesiniz. www.salpazari61.com/www.Şalpazarı61.web.tv   Ekibi desteklerinden dolayı Beşikdüzü Süt Mamülleri adına Pazarlama ve Reklam Müdürü Recep Karadeniz’ide  plaket sunumuyla onurlandırdı. Şalpazarı ses/ Sizin sesiniz. www.salpazari61.com/www.Şalpazarı61.web.tv    Haber sitesinin teknik desteği ve reklam düzenlemelerindeki haber yardımcı editörü ve RWD Media Grup adına Çelebi Boşbaş’ı da plaketle onurlandırdı. Mustafa Özcan Kimdir? Mustafa Özcan  10/O3/1965 Vakfıkebir […]

Bu Haber 9.879.158 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa