...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
18.Dönem Sağlık Mezunları Kep Fırlattılar
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Şalpazarı AYMTAL  18. Dönem Mezunlar kep Fırlattılar

Şalpazarı AYMTAL 2014/2015 Eğitim Öğretim yılında toplam 232 Öğrenci 13 Öğretmen 3 idareciyle Okullarından mezun olan Öğrencilerine hedeflerini belirlemeleri adına Eğitim hizmeti sundular.

18.mezunuyet 305

Şalpazarı Atatürk İlkokulu konferans salonunda 11.06.2015 Perşembe saat 13.30 / 15.00 saatleri arasında gerçekleşti yıl  sonu mezuniyet programı ilk üçe girenlere plaketleri Şalpazarı İlçesi mülkü amirleri tarafından diplomalara takdim edildi.

Şalpazarı AYMTAL 18.Mezuniyet Töreni Şalpazarı Atatürk   ilkokulu konferans salonunda kalabalık davetli topluluğu ile gerçekleşti. Yapılan tören sonrasında 13  Acil Tıp Teknikeri (ATT) ve 15’i Hemşire olmak üzere sağlık ordusuna toplam 28 mezunlarının belgeleri verildi.

 

Sağlık Ordusuna yeni katılan öğrencilerden 1. Damla Öztürk Diplomasını İlçe Kaymakamı Cafer Sönmez’in elinden aldı, 2.Nurşen İpek Garnizon Komutanı Mehmet Taşkın’ın elinden Diplomasını aldı, 3. Gamze Gür  Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır’ın elinden aldılar.

 

Okul Müdürü Mustafa Demir Müdür Yardımcısı Nurşen Demir’in Öğrencilere Mesajı

Emaneti Asıla Çevirdik

Müdürü Yardımcısı Nurşen Demir Salondakilerden Alkış aldı

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Müdür olarak göreve başladığımda emanet bir okulda 2010 yılında 60 öğrenci, 3 sınıf, 3 öğretmen ile başladığım okulda  232 öğrenci , 9 sınıf ,16 kadrolu, 3 ücretli, 4 görevlendirmeli  toplam 23 öğretmenle  kendi binamızda hizmet veriyoruz bu okuldaki öğrencilerimiz yurdumuzun değişik illerinden geldiler buraya gelirken Ailesinden  kopmanın acısıyla ağlayarak geldikleri  Şalpazarı’na bu defa bre altın değerinde olan hizmet aşkını hedef eden öğrencilerimiz bu seferde ağlayarak Şalpazarı’nda ayrılacaklar hepsi yeni birer hayata yelken açacaklar ancak ben şundan çok eminim Şalpazarı onlar için hiçbir zaman unutulmayacak dedi.

 

Sevgili öğrenciler. 2014-2015 Eğitim-öğretim yılı Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18. Okul Müdürü Mustafa Demir yaptığı kısa konuşmada duygulandığını belirtti ve da meslek okulunu başarı ile bitiren öğrencileri kutladı ve emeğinizin karşılığını hak ederek  aldınız dedi.   Şalpazarı AYMTAL Mustafa  Demir yaptığı konuşmada değerli velilerimiz sizden 4 yıl önce emanet olarak  aldığımız değerli evlatlarınızı, idarecim, öğretmenlerim ve personelim onları; vatanını ve milletini seven, kendinden emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden, bilgili, görgülü yaşamı seven, yaşatmayı görev bilen, sevgi dolu bireyler olarak hazırladık ve şimdi sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyoruz dedi

.

Değerli meslektaşlarım, bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli, daha bugün buradan uğurluyoruz. Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere teşekkür ediyorum.   Sevgili Gençler, Okula ilk başladığınız günden bugüne kadar, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyet heyecanı yaşıyorsunuz.

18.mezunuyet 337

 

Biliniz ki! her mezuniyet bir başka hayat basamağının başlangıcıdır. Sizler gelecekte; okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi başarıyla temsil edeceksiniz. Sevgili gençler Sizden sahip olmanızı istediğimiz özelikleriniz 1- sağlığınız 2- mutluluğunuz, 3-ahlaklı ve başarılı olmanızdır. Hızla değişen bu dünyada değişimi kavrayınız. Kavrayınız ki gelişmiş ülkeler seviyesine bizleri taşıyınız. Sizlerden dürüst, adil iyi bir insan, değer ve tutumlara bağlı olmanızı arzuluyoruz. Ulu Önder ATATÜRK “Bütün umudum gençliktedir” diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini siz gençlere emanet etmiştir. İnanıyorum ki; sizler de umutları ve güveni boşa çıkarmayacak ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracaksınız.

 

Saygıdeğer misafirler; bu günün mutlu bir gün olarak hepimizin anılarında yer almasını temenni ediyoruz. Kıymetli vakitlerinizi ayırarak bu müstesna gün de bizleri yalnız bırakmadığınız ve onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum. Merkez Atatürk ilköğretim okulu camiasına verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı da özür diliyor katkılarından dolayı teşekkür ediyorum diyerek sözlerini bitirdi okul müdürü  Nurşen demir. Bahçede Kepler havalandı Şalpazarı Atatürk konferans salonunda gerçekleşen mezuniyet töreni sonrasında öğrenciler 10. Dan başlayarak geriye doğru saydılar daha sonra hep birden kepleri havalandırdılar.

 

Bayrak Devir Teslimi Yapıldı

Şalpazarı AYMTAL öğrenim gören  öğrencilerden mezun olan  Hürcan Batuhan Özcan Bayrak devir teslim töreninde 12. Sınıfa geçen  Hemşire öğrencisi Bünyamin Çakmak’a  teslim etti yapılan Bayrak devir teslim yemini ile Bayrağı teslim alan  da bu bayrağı benden sonra gelene  teslim edeceğim dedi.

 

Meslek Yemini Yapıldı

Okul personellerinden Nadiye Gözaçan tarafından mezun olan 28 sağlık neferine Meslek yemini yaptırdı ardından  salonda bulunanların slayt izlenimi ardından bahçede kepler havaya atılarak Okul personeli ve Öğrenci velileriyle beraber Hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Bu video 134.216.843 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa